Červen 2007

Informace k mé pirátské pohádce.

23. června 2007 v 21:51 Archiv/Koš
Dal jsem semka tu moji vlastní pirátskou pohádku o McDonaldu.Ale napadlo mě co bych udělal z dalšími fotkami.A tak sem se rozhodl,žebych mohl udělat,další,takový příběh.Ale nevím jak.Bude to pokračování na McDonald,nebo jiný příběh?Dal jsem vám anketu abyste rozhodly.Myslím že udělám pokračování na McDonald.

Kraken

22. června 2007 v 16:34 Piráti z Karibiku-zajímavosti
Kraken je hrozivá možská stvůra jež poslouchá jen Daveyho Jonese.Její kořistí se stávají lodě s neopatrnou posádkou.Za strašlivého řevu a mohutného vlnobytí vynoří Kraken z mořských hlubin svá slizká a studená,ale hlavně nesmírně silná chapadla,kterýma sevře loď a rozdrtí ji,jako by byla z papíru.Potom se z vln zvolna vynoří hlava obrovité stvůry a vyděšenou posádku ovane její dech páchnoucí mrtvolami tisíců utopených námořníků.Kraken upře na svou oběť obrovské oči a během okamžiku stáhne loď odsouzenou k záhubě ke dnu.
Než Kraken stáhne loď ke dnu,sevře ji ve svých chapadlech.
Silný stěžeň rozlomí lehce jako sirku.
Jeho mohutná chapadla udeří do paluby lodi takovou silou,až z ní začnou létat třísky.
Dokonce i naprosto klidnou mořskou hladinu dokáže Kraken rozvířit takovým způsobem,jako by v hlubinách došlo k zemětřesení.
Obří chobotnice hmatá chapadly po lodi a vybírá si místo dalšího úderu.
Přísavky Krakenových chapadel jsou natolik silné,že dokážou člověku odtrhnout kus masa z tváře.
Mořská stvůra
Kraken vzbuzoval po staletí u námořníků hrůzu a děs.Setkání s ním přežil jen málokdo,přesto o něm kolují děsivé příběhy.Říká se,že je dlouhý jako deset lodí,má obří,nesmírně silná chapadla a obrovitá ústa se zuby ostrými jako meče.

Fotky z ukázky za titulkama-na konci 3.dílu

22. června 2007 v 16:28
Protože trailer,kde je ukázka,co je nakonci 3.dílu za titulkama nejde,tak jsem sem dal pár fotek,z té ukázky:
Děj ukázky:Will přijíždí na Bludném Holanďanovi na ostrov kde zanechal Elizabeth,která se stala jeho ženou.Zajímavostí je že mají dítě!Je to kluk nebo holka?Podle mě kluk.
Co si myslíte vy?

Kletba aztéckého zlata

22. června 2007 v 16:14 Piráti z Karibiku-zajímavosti
Prokletá posádka Černé perly,již přinesla zkázu její lačnost,lituje dne,kdy našla zlato aztéků.Legendám o tom,že je zlato prokleté,se námořníci nejdřív vysmívali.Byli ochotni věřit,že zlatý poklad kdysy patřil Hernandu Cortésovi,španělskému conquistadorovi.Snad bylo i něco pravdy na tom,že se aztéčtí vládci Mexika pokusili Cortése podplatit,aby mu zabránili v dalším plenění jejich země.Ale kletba?,,Babské pověry!" prohlásil tehdy Barbarossa.Bohužel se mýlil,a když zjistil pravdu,bylo už pozdě.
Přízračný kapitán
Když Barbarossa vykročí na palubu zalitou měsíčním svitem,objeví se pochmurné účinky kletby.Maso z kostí mizí a z kapitána se stane chodící kostra.Aby se Barbarossa zbavil kletby,musí najít až do posledního každý kousek z aztéckého zlata,vrátit ho do kamenné truhlice,z níž pochází - a přidat krev Štruple Billa.
Prokletá posádka
Pintel a Ragetti jsou prokletí stejně jako ostatní,chodí po světě jako kostry a nemohou přijít o život.Touha zbavit se kletby je vybaví šestým smyslem,který je vede ke kouskům zlata.,,Zlato nás volá," svěří se Elizabeth,když ji najdou v domě guvernéra s aztéckým medailonkem na krku.
Překvapení pro Jacka
Jack Sparrow slyšel pověsti o tom,že zlato je prokleté,ale (naštěstí pro něj) ho jeho posádka vysadila na pustý ostrov dřív,než si mohl nabrat svůj díl pokladu.Pravdu zjistí ve chvíli,kdy ho jeden z bývalých vzbouřenců chytí skrz mříže va vězení v Port Royal.Když měsíční svit dopadne na pirátovu ruku,Jack zamumlá:,,Takže ta kletba existuje.To je zajímavý."
Truhla s pokladem
Aztékové umístili 882 stejných kousků zlata do kamenné truhlice,kterou darovali Cortézovi coby ,,krvavé výkupné,které mělo zastavit vraždění".Ale místo aby Cortéze dar zastavil,zlato jen povzbudilo jeho lačnost,a tak rozhněvaní pohanští bohové uvalili na zlato kletbu:každý smrtelník,který vezme z truhlice jediný kousek,bude zatracen.
Desperáti z hlubin
Někdy měla kletba své výhody.Z pirátů se staly nezničitelné přízraky,které se v mořské vodě nemohli utopit jako smrtelníci.Při útoku na loď Neohrožená zakotvenou v mělčinách u ostrova Isla de Merta,tak prostě přešli po mořském dně a vyšplhali na loď po kotevním řetězu.
Jackův plán
Jack mazaně využije kletby k tomu,aby se pomstil.Tajně si vezme jednu z mincí,aby se stal nesmrtelným.Pak,když se Barbarossovi muži dostanou na palubu Neohrožené,zastřelí jejich kapitána - právě v okamžiku,kdy Wil upustí do truhly poslední zlatou minci i kapku své krve.Barbarossa umírá ve chvíli,kdy se znovu stává člověkem.
Ubrousku,prostři se
Piráti se na palubě Černé perly už nemohou dočkat,až budou zase lidmi.Stejně jako Barbarossa touží znovu ochutnat jídlo a sní o tom,co si dají jako první,jakmile bude kletba prolomena.

Nějaké informace o 4.díle pirátů (scifi?)

21. června 2007 v 20:58 Piráti z Karibiku 4
Piráti vydělávají, a to je to třeba náležitě využít a vyždímat i poslední kapku. To je chytrá strategie filmových studií, a tak není divu, že už se kutí čtvrtí Piráti z Karibiku.
Když nějaká filmová série vydělává spoustu peněz, bylo by bláznovství ji utnout. Sam Raimi může tvrdit jak chce, že Spider-Man 3 je poslední díl uzavřené trilogie. Studio Sony bude chtít čtyřku stůj co stůj, a udělá pro to cokoliv. To samé platí i pro Piráty z Karibiku. Disney bude chtít čtyřku stůj co stůj, a udělá pro to cokoliv. Například nabídne Johnny Deppovi jako honorář za účast v dalším filmu impozantních 40 milionů dolarů (ano, o tom se mluví v hollywoodském zákulisí). Podle různých zdrojů je již téměř najisto potvrzené, že se Piráti z Karibiku 4 připravují, a že v dalších dílech se už rozhodně neobjeví Orlando Bloom nebo Keira Knightleyová. Hlavní postavou se stane dle očekávání Jack Sparrow a údajně se počítá i s Geoffreym Rushem. Vrátit by se podle všeho měl také režisér Gore Verbinski, ačkoliv těsně po premiéře třetích Pirátů prohlásil, že už má moře do konce života dost.
Samozřejmě, žádná z těchto informací není zcela oficiální, ale o stejných věcech mluví hned několik důvěryhodných zdrojů zaměstnaných u Disneyho a jeden z nich poskytl vskutku zajímavé informace. Podle něj se totiž série Piráti z Karibiku může přetvořit v podivnou sci-fi ve stylu Julese Vernea. Producentovi série Jerrymu Bruckheimerovi se údajně taková myšlenka velice zamlouvá a novou trilogii s Jackem Sparrowem v hlavní roli by to výrazně oddělilo od té původní. Hlavním záporákem by mohl být nějaký šílený vědec, který chce ovládnout celý svět pomocí obrovských létajících mechanických strojů, jehož plány se bohužel střetnou s plány legendárního piráta... a nakonec se všichni dostanou až do Atlantidy.
Takové nápady u Disneyho údajně skutečně kolují a osobně si nemyslím, že by to byl až tak špatný nápad. Podle všeho si ovšem na další díl Pirátů ještě pořádně počkáme. Disney neplánuje dát čtyřku do produkce dřív než v roce 2009, ale odhaduje se spíše rozmezí let 2010 - 2011.

Pirátský zákoník

21. června 2007 v 20:27 Piráti z Karibiku-zajímavosti
Pirátský zákoník neboli Pirátský kodex sestavili na úsvitu pirátského věku Morgan a Bartholomew. Je to uznávaný soubor ,,doporučení",který pomáhá pirátům řešit sporné situace, aniž by se museli uchýlit k vraždění. Jeho klíčovým principem je právo vyjednávat, které umožnilo řadě výtečníků vykoupit si svobodu a zachránit se před krátkou procházkou po prkně. Pirátský zákoník se předává většinou ústním podáním. S jeho psanou podobou se radí jen málokdo, protože většina pirátů neumí číst.
Velká kniha
Původní zákoník-knihu s nažloutlými stránkami, v níž jsou sepsány pirátské zákony slovy morgana a Bartholomewa-střeží kapitán Teague. Vydá ji jedině na základě příkazu Vládce pirátů
Pod ochranou kapitána Teaguea
Strážce zákoníku-jímž není nikdo jiný než domnělý otec Jacka Sparrowa, kapitán Teague-drží knihu pod zámkem a klíč k němu střeží vězeňský pes. Teague je připraven odstřelit každého, kdo by Zákoníkem pohrdal. Přesto je hluboce přesvědčen, že ten pravý pirátský zákon spočívá v srdci každého piráta a stojí i padá s jedinou otázkou:co člověk může, a co už nesmí.
PRÁVO VYJEDNÁVAT
Jedním z nejdůležitějších ustanovení Zákoníku je právo vyjednávat. Zaručuje všem pirátům právo a možnost přednést svou žádost osobně a přímo veliteli nepřátelské posádky, která ohrožuje jejich život.
Uplatnění práva vyjednávat
Jakmile je vysloven požadavek vyjednávat, útočník nesmí napadeného zabít, mučit nebo ho připravit o některou část těla, dokud napadený nepřednese, co má na srdci. Mezi piráty je toto opatření velice nepopulární-alespoň dokud se Štěstěna neobrátí a oni sami se neocitnou v postavení napadených.
Nedorozumění
Počestní občané, kteří mají tu smůlu a stanou se oběťmi pirátského útoku, se mohou dočkat zklamání, pokud chtějí vyjednávat, aby oddálili svou smrt. Musíte být bohužel pirátem, abyste mohli vyžadovat jeho uplatnění. A jak říká kapitán Barbossa, zákoník je jen takové doporučení.
Vysazení na pustém ostrově
V zákoníku existuje dokonce i návod na to, jak provést vysazení na pustém ostrově. Nejdůležitější je nalést vhodný ostrov. Měl by být opuštěný, stranou námořních cest a pokud možno nezanesený v námořních mapách. Každý muž vysazený na pustém ostrově dostane zbraň s jedinou kulkou a dostatečným množstvím prachu, aby mohl ukončit své utrpení.
ČLÁNEK 2. ODDÍL 1, ODSTAVEC 8
Tato část zákoníku se zabývá dělením kořisti. Začíná optimistickým konstatováním, že kapitán může v časech ,,hojnosti" zvýšit členům posádky podíly na kořisti
ČLÁNEK 2, ODDÍL 2 , ODSTAVEC 1
Ten, kdo první spatří loď s bohatým nákladem, si pro sebe může ponechat nejlepší zbraň, kterou najde na její palubě. Dodatek toto nařízení upravuje: platí jen v případě, že kapitán, první důstojník a bocman tuto kořist nechtějí.

Pirátší páni-(bratrský sněm)

20. června 2007 v 16:45 Piráti z Karibiku-zajímavosti
Ráhnoví po celém světě roztřese, když se svolávají vládci bukanýrů. Tohle nejsou jen piráti, tohle jsou jejich vládci-legendární kapitáni strašlivých lodí s nechvalně známými posádkami a vymezeným územím. Na shromáždění Devítky kdysi vznikl Pirátský zákoník. Při prvním setkání zajali mořskou bohyni Kalipsso, vnutili jí lidskou podobu a podrobili si moře pro vlastní rejdy. Ale co se má stát na tomto setkání, to nikdo z nich netuší...
Kapitán Jack Sparrow
Nikdo neurazil delší cestu na schůzku vládců-až z vězení Davyho Jonese.(Jeho příběh známe)
Kapitán Barbossa
Šarmantní pán Kaspického moře a nelítostný hrdlořez svolal tuto schůzku, protože po letech vzájemného vraždění teď piráti čelí společnému nepříteli. Barbossův vzkaz je jasný: ,,Smrt Východoindické společnosti!" Má v plánu osvobodit Kalipsso, protože doufá, že bohyně zničí Becketta a jeho flotilu.
Kapitán Sao Feng
Pán pirátů Jihočínského moře Sao Feng je prohnaný a mocný. Získal si respekt pirátů z celého světa a má k dispozici dobře vycvičené vojsko i flotilu lodí.
Kapitán Chevalle
Vládce pirátů ze Středozemního moře je černou ovcí francouzské aristokrace, avšak nyní prožívá těžké časy. Rád o sobě tvrdí, že je na mizině, ale stejně má vždycky při ruce aspoň pár zlatých duglonů.
Korzár Ammand
Pirátský vládce Černého moře je znán jako Metla barbarského pobřeží. Je odborníkem v oboru boje na galérách, mistrem bleskurychlých úniků, a nadmíru se pyšní svým knírkem.
Kapitán Villanueva
Tento zamlklý Španěl je pánem Jaderského moře. Neoficiálně už odešel na odpočinek a je skeptikem, který neočekává, že by Kalypsso mohla někdy Bratrstvu odpustit. Poukazuje na to, že léta zajetí ji jistě neponechala v lepším rozmaru
Pan Jocard
Postach Atlantiku býval otrokem, z něhož se díky své prohnanosti, kouzlu osobnosti a příležitostním vraždám vypracoval na vládce pirátů. Nevěří Kalypsso a navrhuje vyříznout Barbossovi jazyk.
Paní Čching
Tato dáma je nelítostnou paní Tichého oceánu a velí obrovské flotile pirátských džunek. Paní Čching ví lépe než kdo jiný, jakou váhu má mužský slib, a pohrdá Barbossovým vymělkovaným řečněním.
Šrí Sumbhádží
Tento strohý a zbožný Ind je vládcem pirátů Indického oceánu. Staví se nejen proti Východoindické společnosti a Kalypsso, ale i proti Pirátskému zákoníku. Je neproniknutelný jako hlubiny oceánu, kam posílá své nepřátele.

Císařovna

20. června 2007 v 15:32 Piráti z Karibiku-zajímavosti
Loď Sao Fenga-Císařovna!
Pirátská džunka Sao Fenga je postrachem Jihočínského moře a při pohledu na ni se svírají hrůzou srdce ctihodných obchodníků od Siamského zálivu až po Macao. Neohrnujte nos nad výrazem ,,džunka"-tento výraz jednoduše pochází z malajského označení plavidla ,,džong". Není to žádná chatrná loďka, ale jedno z nejůspěšnějších plavidel námořní historie, které brázdilo vody Orientu už od druhého století našeho letopočtu.
Fotka:
Plachty
Plachty džunky nejsou čtvercové a upevněné jako u většiny západních plavidel, ale jsou přichyceny tak, aby se mohly obracet proti větru a ten se opíral přímo do nich. Jsou trochu vykrojené a mají aerodynamický tvar, podobně jako plachty na dnešních jachtách
Palební síla
Na Císařovně je 15 těžkých kovových děl. Sao Feng se vedle dělových koulí spoléhá též na tradiční staročínskou munici-,,páchnoucí bomby". To jsou hliněné hrnce naplněné střelným prachem, hřebíky a sírou, plus čímkoli zlotřilým, co je do nich posádka schopná přidat, aby se trochu pobavila.
Důmyslný tvar
Džunky byly po staletí největší a nejbezpečnější plavidla na světě díky množství průkopnických prvků. Vnitřní stěny činily z džunky pevné plavidlo a nepropustné přepážky zabraňovaly, aby při průsaku voda zaplavila celou loď. Trup s mělkým kýlem a přídavné kormidlo, které se mohlo zvýšit nebo snížit, zaručovaly džunce možnost plout po hlubokých oceánech i mělkých vodách pobřežních řek. Kormidlo bylo umístěno na zádi, což umožňovalo snáze udržovat vytyčený kurs.

Bludný Holanďan

19. června 2007 v 13:54 Piráti z Karibiku-zajímavosti
Pokud se námořníci budí s křikem ze sna,určitě se jim zdálo o lodi duchů a její hrůzostrašné posádce.Podle námořní legendy se Bludný Holanďan vynořuje z mořských hlubin,ráhnoví má pokryté řasami jako těžkou záclonu,zatímco plachty září jako planoucí oheň.Mořskou hladinou brázdí tato loď rychlostí blesku i za naprostého bezvětří a její paluba teskně vzdychá lidskými hlasy umořenými staletími těžké dřiny.Pokud námořníci ztroskotájí či spadnou přes palubu a jsou odsouzeni k záhubě,brzy poznají,že Bludný Holanďan není žádná babská povídačka.Tato děsivá loď se zčistajasna oběví před jejich zraky a vytáhne je ze spárů smrti,aby je vystavila mnohem strašnějšímu osudu - službě na palubě lodi,jejímž kapitánem je Davey Jones.
Tesklivá hudba
Večer co večer se z lodi line strašidelná hudba.Vyluzují ji Jonesovy obrovské varhany,které vyrůstají z paluby lodi jako mohutný korálový útvar.Kapitán sedí u jejich kláves celé hodiny a varhany se co chvíli rozezní dojemnou melodií,při níž běhá mráz po zádech.Nad klávesami je dřevořezba ženy s dlouhými vlasy,obklopené mořskými příšerami.Zdá se,že kapitán je při hře žemou naprosto očarován.Už pouhá myšlenka na ni jako by ho nesnesitelně trýznila,snad právě proto se k ní neodvažuje zvednout oči.
Děla v ústech
Zdá se,že na lodi duchů je každá věc živá.Dokonce i střílny připomínají lidské tváře.Když se posádka chystá k útoku,střílny rozmístěné podél trupu lodi se rozevřou ústa a odhalí bronzové hlavě nachystané k palbě.
Světla na zádi
Jen několik námořníků zahlédlo záď Bludného Holanďana.Pokud ji však spatřili,byla to poslední věc,na kterou pohlédlo jejich oko.Okna kajuty září do tmy jako vyceněné zuby a paluba nad nimi je vyzdobena množstvím vzájemně propletených koster děsivých mořských příšer.
Kapitánova kajuta
Kapitánova kajuta bliká v útrobách lodi světélky miliard hlubokomořských tvorů.Stěny kajuty zdobí trosky potopených lodí.
Ponurá figura
Na přídi lodi duchů se tyčí hrůzostrašná socha smrťáka,který kosí životy námořníků stejně lehce jako sekáč na poli úrodu.K Bludnému Holanďanu se smrťák dokonale hodí.Kapitán lodi totiž na duše tonoucích námořníků nečeká,ale vábí je k sobě,aby naplnil jejich krutý osud.

Černá perla

19. června 2007 v 13:52 Piráti z Karibiku-zajímavosti
S plachtami temnými jako bezměsíčná noc a s obdobně natřeným trupem je Černá perla každým coulem pirátskou lodí.Je stvořena pro boj a na obou bocích má dvě řady střílen s kanony.Plavba na Černé perle vyžaduje týmovou práci,zručnost a sílu.Posádka musí spolupracovat,aby dokázala napnout potrhané plachty proti větru.Když hrozí nebezpečí,bojují piráti na život a na smrt,aby ibránily sebe i svou milovanou loď.
Kdo velí?
Pirátským lodím,stejně jako válečným námořním lodím,velí kapitáni,rozdíl je ovšem v tom,že piráti uposlechnou jen ty rozkazy,s nimiž souhlasí.Námořníci na Černé perle přísahají na Pirátský zákon,ale ten určuje jen základní pravidla:posádka dokonce může sesadit kapitána,když se jim znelíbí.
Navigace
Ačkoli se Jack řídí podle svého speciálního kompasu,naviguje stejně tak jako ostatní námořníci.U pobřeží spoléhá na námořní mapy.Na širém moři používá přístroj zvaný sextant,kterým se měří výška Slunce nad obzorem.Z tohoto údaje dokáže vypočítat,jak daleko se doplavil na sever či na jih.
Dalekohled
Rozeznat vzdálené lodě a pobřeží pouhým okem není na moři snadné - a to i ze strážního koše.A tak námořníci používají dalekohled.
Jediná žena na palubě
Piráti jsou jako všichni námořníci pověrčivý a věří,že ženy na palubě nosí lodím smůlu.Dělají jednu vyjímku:dřevěné ženy jsou povoleny,ale jen když jsou přibité na přídi jako tzv. galionová figura.Ta na Černé perle znázorňuje krásnou ženu s napřaženou dlaní,z níž se chystá vyletět pták.
Náklad potravin
Čerstvé jídlo je na Černé perle přepych,protože se v tropickém vedru za chvíli zkazí.Posádka se většinou živí lodními suchary a nasoleným masem.Kapitán má bohatší stravu a jeho loď veze pár živých ovcí a slepic pro jeho tabuli.
Lodní zásoby
Nákladní prostory se nacházejí v podpalubí nad kýlem a posádka do něj spouští lodní zásoby palubním otvorem.Pro těžší zásoby se používají skladní jeřáby.
Dobrou noc,lodníci!
Posádka Černé perly spí na palubě,za špatného počasí v podpalubí v závěsných sítích.A když jsou i střílny zavřené,větrání je nedostatečné a vzduch se v noc rychle stane nedýchatelným.Námořníci se vzbudí s hroznou pachutí v puse,jako kdyby cucali drobné mince.

(moje)Piráti z Karibiku 4-Will a Elizabeth mají syna!!!+kde je Elizabeth?

18. června 2007 v 19:56 Piráti z Karibiku 4
(Kdo neviděl třetí díl,ať to radši nečte!!!)
Je to moje vlastní teorie o pirátech z Karibiku 4.

Trailery-za titulkama pirátů!!!

18. června 2007 v 18:01 Piráti z Karibiku-zajímavosti
Hodně z nás se ptá co je za titulkama pirátů(po skončení celého filmu).Tady jsem vám našel ty trailery:
Trailer za titulkama prvního dílu
Trailer za titulkama druhého dílu
Trailer za titulkama třetího dílu(Bohužel to už nejde)

Piráti z Karibiku: Na konci světa - video

18. června 2007 v 17:01 Piráti z Karibiku: Na konci světa
Video z filmu Piráti z Karibiku: Na konci světa:


Piráti z Karibiku: Na konci světa - fotky

18. června 2007 v 16:54 Piráti z Karibiku: Na konci světa
Fotky z filmu Piráti z Karibiku: Na konci světa:

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže - video

17. června 2007 v 19:56 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže
Video z filmu Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže:


Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže - fotky

17. června 2007 v 19:48 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže
Fotky z filmu Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže:
Bill Nighy as Davy Jones in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Kevin McNally and Keira Knightley in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Naomie Harris as Tia Dalma in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Lee Arenberg as Pintel in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
A sword fight on a water wheel in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Keira Knightley as Elizabeth Swann in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Johnny Depp as Captain Jack Sparrow in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Johnny Depp as Captain Jack Sparrow in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Orlando Bloom as Will Turner in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Johnny Depp as Captain Jack Sparrow in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Keira Knightley , Johnny Depp and MacKenzie Crook in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Johnny Depp as Captain Jack Sparrow in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Keira Knightley as Elizabeth Swann in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Stellan Skarsgaard and Johnny Depp in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Keira Knightley and Johnny Depp in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Keira Knightley and Orlando Bloom in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Jack Davenport , Orlando Bloom and Johnny Depp in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Johnny Depp and Orlando Bloom in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Johnny Depp and Orlando Bloom in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Orlando Bloom and Johnny Depp in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
MacKenzie Crook as Ragetti and Lee Arenberg as Pintel in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Jack Davenport as Norrington and Keira Knightley as Elizabeth Swann in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Stellan Skarsgaard as Bootstrap Bill and Orlando Bloom as Will Turner in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Bill Nighy as Davy Jones in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Johnny Depp as Captain Jack Sparrow in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Jonathan Pryce as Governor Swann in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Bill Nighy as Davy Jones in Walt Disney Pictures' Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly - video

17. června 2007 v 19:35 Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly
Video z filmu Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly:

Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly - fotky

17. června 2007 v 19:31 Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly
Fotky z filmu Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly:
Keira Knightley of Walt Disney's Pirates Of The Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Orlando Bloom and Keira Knightley of Walt Disney's Pirates Of The Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Keira Knightley of Walt Disney's Pirates Of The Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Keira Knightley of Walt Disney's Pirates Of The Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Keira Knightley and Johnny Depp of Walt Disney's Pirates Of The Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Geoffrey Rush of Walt Disney's Pirates Of The Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Johnny Depp of Walt Disney's Pirates Of The Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Keira Knightley and Johnny Depp of Walt Disney's Pirates Of The Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Johnny Depp and Orlando Bloom of Walt Disney's Pirates Of The Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Keira Knightley and Orlando Bloom of Walt Disney's Pirates Of The Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Geoffrey Rush and Keira Knightley of Walt Disney's Pirates Of The Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Orlando Bloom of Walt Disney's Pirates Of The Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Johnny Depp and Keira Knightley of Walt Disney's Pirates Of The Caribbean: The Curse of the Black Pearl

Piráti z Karibiku 4 - název!!!

14. června 2007 v 20:37 Piráti z Karibiku 4
4.díl Pirátů z Karibiku, se možná bude jmenovat
Piráti z Karibiku: Fontána mládí
Tady se to můžete dočíst: ZDROJ (zmínku o názvu najdete, až na konci článku!)
Další možný (ale míň pravděpodobný) název je Piráti z Karibiku: Fontána života - ZDROJ
Já si osobně myslím, že se ten název nejspíš ještě změní. Vyšel totiž na net, ještě před tím, než byla premiéra třetího dílu!

Piráti z Karibiku 4 budou!!!

14. června 2007 v 19:55 Piráti z Karibiku 4
Piráti z Karibiku 4 budou! Třetí díl doopravdy končí neukončeným dějem, ze kterého se dá poznat co bude kapitán Jack Sparrow dělat a kam má namířeno. Je rozhodnuto!
Na internetu se už objevilo spoustu článků o 4.díle. Tady máte některé z nich:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Možná jste už někde zaslechli, že Hollywoodem kolují zvěsti o tom, že se ve čtvrtém dílu Pirátů nepočítá s Orlandem Bloomem. Mluvčí nám ale oznámila, že to není pravda.
"Samozřejmě vážně uvažujeme o tom, že Piráti budou mít asi víc než jedno další pokračování, ale o tom, že bychom vynechali Orlanda se zatím nepočítá. Tedd a Terry jsou teď zavalení prací, natáčejí totiž trojku. Ještě nestihli napsat ani kousíček scénáře k dalšímu dílu, a tak jsou obavy diváků neopodstatněné."
Je tu jedna dobrá zpráva pro fanoušky Pirátů z Karibiku. Šéfové firmy Disney prohlásili, že ačkoli je třetí díl Pirátů trilogii uzavírá, Jacku Sparrowovi, Elizabeth a Willovi není zdaleka ještě konec. Mark Zoradi, prezident Disney Motion Picture Group potvrdil, že snímek Piráti z Karibiku 3 není poslední.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Producenti už od počátku hlásili, že ze ságy o Pirátech se stane trilogie. S tím počítali nejen filmaři a režisér Gore Verbinski (41), ale i samotní herci. Kovář Will Turner v podání Orlanda Blooma (30) by tak podle některých zámořských deníků a zákulisních informací neměl mít na konci trilogie zrovna šťastný konec... Dámy nechť si proto raději s sebou do kina vezmou pár balíčků kapesníčků... Byť se filmaři tváří vážně a razí heslo třikrát a dost, proslýchá se, že o dalším díle přinejmenším opravdu uvažují! Bodejť také ne, když scénář ke čtvrtému dílu je už rozpracován. Prozradil to před časem v rozhovoru jeden ze scénáristů trilogie Piráti z Karibiku, Terry Rossio. Společně s kolegou Tedem Elliottem údajně už na scénáři ke 'čtyřce' od března makají...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Zatím jsem neměl pocit, že by mě Sparrow nudil nebo unavoval. Zamiloval jsem si ho, takže nevidím důvod, proč nenatočit čtvrtý a třeba i pátý díl," rozpovídal se Depp v novinách.
"Věřím, že se podaří připravit skvělý scénář a že čtyřka bude prostě ještě lepší," uvedl Depp s tím, že se mu s Orlandem Bloomem a Keirou Knightleyovou spolupracuje jako s nikým na světě. "Jsou to skvělí kolegové."
Jak se na Johnnyho optimistické řeči tváří Keira, která loni v listopadu prohlásila, že už má dost moře, lodí i pirátů, není známo. Již před časem ale filmařům oznámila, že s ní v dalším pokračování Pirátů z Karibiku rozhodně nemají počítat. "Hraju Elizabeth od sedmnácti. Ráda bych dělala i trošku jiné věci. A abych byla upřímná, Piráti mě dost brzdí," citoval herečku deník The Sun. Keira se údajně nenechá zlákat, ani desetimiliónovým honorářem, který ji producenti nabízí.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
O tom, kdo bude ve 4.díle vlastně hrát, se stále spekuluje. Někdy se říká, že Orlando Bloom hrát nebude, potom se zase říká, že hrát bude, ale nebude hrát Keira atd. Takže je v tom pořádný zmatek!
TAKŽE PIRÁTI Z KARIBIKU 4 BUDOU!!!