Nějaké informace o 4.díle pirátů (scifi?)

21. června 2007 v 20:58 |  Piráti z Karibiku 4
Piráti vydělávají, a to je to třeba náležitě využít a vyždímat i poslední kapku. To je chytrá strategie filmových studií, a tak není divu, že už se kutí čtvrtí Piráti z Karibiku.
Když nějaká filmová série vydělává spoustu peněz, bylo by bláznovství ji utnout. Sam Raimi může tvrdit jak chce, že Spider-Man 3 je poslední díl uzavřené trilogie. Studio Sony bude chtít čtyřku stůj co stůj, a udělá pro to cokoliv. To samé platí i pro Piráty z Karibiku. Disney bude chtít čtyřku stůj co stůj, a udělá pro to cokoliv. Například nabídne Johnny Deppovi jako honorář za účast v dalším filmu impozantních 40 milionů dolarů (ano, o tom se mluví v hollywoodském zákulisí). Podle různých zdrojů je již téměř najisto potvrzené, že se Piráti z Karibiku 4 připravují, a že v dalších dílech se už rozhodně neobjeví Orlando Bloom nebo Keira Knightleyová. Hlavní postavou se stane dle očekávání Jack Sparrow a údajně se počítá i s Geoffreym Rushem. Vrátit by se podle všeho měl také režisér Gore Verbinski, ačkoliv těsně po premiéře třetích Pirátů prohlásil, že už má moře do konce života dost.
Samozřejmě, žádná z těchto informací není zcela oficiální, ale o stejných věcech mluví hned několik důvěryhodných zdrojů zaměstnaných u Disneyho a jeden z nich poskytl vskutku zajímavé informace. Podle něj se totiž série Piráti z Karibiku může přetvořit v podivnou sci-fi ve stylu Julese Vernea. Producentovi série Jerrymu Bruckheimerovi se údajně taková myšlenka velice zamlouvá a novou trilogii s Jackem Sparrowem v hlavní roli by to výrazně oddělilo od té původní. Hlavním záporákem by mohl být nějaký šílený vědec, který chce ovládnout celý svět pomocí obrovských létajících mechanických strojů, jehož plány se bohužel střetnou s plány legendárního piráta... a nakonec se všichni dostanou až do Atlantidy.
Takové nápady u Disneyho údajně skutečně kolují a osobně si nemyslím, že by to byl až tak špatný nápad. Podle všeho si ovšem na další díl Pirátů ještě pořádně počkáme. Disney neplánuje dát čtyřku do produkce dřív než v roce 2009, ale odhaduje se spíše rozmezí let 2010 - 2011.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dfdgfdf dfdgfdf | 9. června 2008 v 16:31 | Reagovat

pirati z karibiku jsou super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama