Pirátší páni-(bratrský sněm)

20. června 2007 v 16:45 |  Piráti z Karibiku-zajímavosti
Ráhnoví po celém světě roztřese, když se svolávají vládci bukanýrů. Tohle nejsou jen piráti, tohle jsou jejich vládci-legendární kapitáni strašlivých lodí s nechvalně známými posádkami a vymezeným územím. Na shromáždění Devítky kdysi vznikl Pirátský zákoník. Při prvním setkání zajali mořskou bohyni Kalipsso, vnutili jí lidskou podobu a podrobili si moře pro vlastní rejdy. Ale co se má stát na tomto setkání, to nikdo z nich netuší...
Kapitán Jack Sparrow
Nikdo neurazil delší cestu na schůzku vládců-až z vězení Davyho Jonese.(Jeho příběh známe)
Kapitán Barbossa
Šarmantní pán Kaspického moře a nelítostný hrdlořez svolal tuto schůzku, protože po letech vzájemného vraždění teď piráti čelí společnému nepříteli. Barbossův vzkaz je jasný: ,,Smrt Východoindické společnosti!" Má v plánu osvobodit Kalipsso, protože doufá, že bohyně zničí Becketta a jeho flotilu.
Kapitán Sao Feng
Pán pirátů Jihočínského moře Sao Feng je prohnaný a mocný. Získal si respekt pirátů z celého světa a má k dispozici dobře vycvičené vojsko i flotilu lodí.
Kapitán Chevalle
Vládce pirátů ze Středozemního moře je černou ovcí francouzské aristokrace, avšak nyní prožívá těžké časy. Rád o sobě tvrdí, že je na mizině, ale stejně má vždycky při ruce aspoň pár zlatých duglonů.
Korzár Ammand
Pirátský vládce Černého moře je znán jako Metla barbarského pobřeží. Je odborníkem v oboru boje na galérách, mistrem bleskurychlých úniků, a nadmíru se pyšní svým knírkem.
Kapitán Villanueva
Tento zamlklý Španěl je pánem Jaderského moře. Neoficiálně už odešel na odpočinek a je skeptikem, který neočekává, že by Kalypsso mohla někdy Bratrstvu odpustit. Poukazuje na to, že léta zajetí ji jistě neponechala v lepším rozmaru
Pan Jocard
Postach Atlantiku býval otrokem, z něhož se díky své prohnanosti, kouzlu osobnosti a příležitostním vraždám vypracoval na vládce pirátů. Nevěří Kalypsso a navrhuje vyříznout Barbossovi jazyk.
Paní Čching
Tato dáma je nelítostnou paní Tichého oceánu a velí obrovské flotile pirátských džunek. Paní Čching ví lépe než kdo jiný, jakou váhu má mužský slib, a pohrdá Barbossovým vymělkovaným řečněním.
Šrí Sumbhádží
Tento strohý a zbožný Ind je vládcem pirátů Indického oceánu. Staví se nejen proti Východoindické společnosti a Kalypsso, ale i proti Pirátskému zákoníku. Je neproniknutelný jako hlubiny oceánu, kam posílá své nepřátele.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 carol carol | Web | 20. června 2007 v 16:46 | Reagovat

Ahojky máš supééér blog plosíím navštiv můj blog díííky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama