Červenec 2007

4.díl pirátů znamená novou trilogii.Trilogii kapitána Jacka

22. července 2007 v 18:56 Piráti z Karibiku 4
Některé projekty nevědí kdy přestat. Nezáleží, zda jsou už lidé nabažení nebo zhnusení Piráty z Karibiku, když projekt vydělává hodně peněz, je těžké ho nechat být a nepokračovat v něm. Už slýcháme o možném pokračování Pirátů z Karibiku po mnoho měsíců, ale dnes večer jsem dostal e-mail od starého známého ze sítě, který mě utvrdil v tom, že čtyřka se téměř jistě bude konat, ale nejsou žádné důkazy, že série skončila tak, aby mohla pokračovat.
Náš zdroj řekl, že Piráti z Karibiku 4 nejsou pouze předpoklad (možnost), že jsou téměř jistí. A co je důležité, Johnny Depp si je jistý že se vrátí a náš zdroj říká, že si tímhle může vydělat až 35-40 mil. dolarů.
Také se vrací Geoffrey Rush a Gore Verbinski jako režisér, ale nechá odpočívat většinu herců, protože nadále budou filmy jen o kapitánu Jackovi. (!)
Je pravda, že Piráti 4 odsunou Willa a Elizabeth kvůli filmu Jacka Sparrowa. A to není jediná proměna, Disney plánuje další pokračování série. Náš informátor říká ,,fontána mládí nemusí být jediný film, mohou natočit další pirátský film. Fontána by mohla být natočena v podobě, která zahájí další příběhy po Pirátech 4. Další film by také mohl vybočit z podobnosti posledních tří filmů, to znamená, že Gore Verbinski hodlá vstoupit do oblasti science-fiction a to by mohlo být srdce nové trilogie s Jackem Sparrowem.
Některé diskuze zahrnují i nějaký ,,Jules Verne" typ scénáře, tzn. velké létající stroje, muže který chce vládnout víc než jen jednomu oceánu, setkání s nejslavnějším a nejnebezpečnějším pirátem všech dob, závod do ztraceného světa, Jack a posádka navštíví místa která ještě nikdy žádný pirát před nimi.
Pirátská science fiction? Co to je hernajs? Michael J. Fox se odvolává na Atlantis, který odpovídá všem zmíněným Vernovským věděckofantastickým zmíněným prvkům. Zřejmě se dozvíme něco z Jackovy minulosti a o jeho rodině, která by mohla znamenat víc než jen Keitha Richardse. I já jsem byl překvapen tím, jak byl Keith dobrý.
---
Nejedná se o obrázek z PoTC 4, ale o poster k filmu, ke kterému by se mohl Verbinski přiklonit při natáčení:

Blog - zvýšení návštěvnosti

10. července 2007 v 13:40 O mě a mém blogu
Pokud chcete zvýšit návštěvnost na svém blogu, dejte si na blog tento text:
Mám rád, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers,Good Charlotte, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavý, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám rád pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek.

Piráti z Karibiku 4-6 nová trilogie-scifi!!!

9. července 2007 v 15:40 Piráti z Karibiku 5,6
Piráti vydělávají, a to je to třeba náležitě využít a vyždímat i poslední kapku. To je chytrá strategie filmových studií, a tak není divu, že už se kutí čtvrtí Piráti z Karibiku.
Když nějaká filmová série vydělává spoustu peněz, bylo by bláznovství ji utnout. Sam Raimi může tvrdit jak chce, že Spider-Man 3 je poslední díl uzavřené trilogie. Studio Sony bude chtít čtyřku stůj co stůj, a udělá pro to cokoliv. To samé platí i pro Piráty z Karibiku. Disney bude chtít čtyřku stůj co stůj, a udělá pro to cokoliv. Například nabídne Johnny Deppovi jako honorář za účast v dalším filmu impozantních 40 milionů dolarů (ano, o tom se mluví v hollywoodském zákulisí). Podle různých zdrojů je již téměř najisto potvrzené, že se Piráti z Karibiku 4 připravují, a že v dalších dílech se už rozhodně neobjeví Orlando Bloom nebo Keira Knightleyová. Hlavní postavou se stane dle očekávání Jack Sparrow a údajně se počítá i s Geoffreym Rushem. Vrátit by se podle všeho měl také režisér Gore Verbinski, ačkoliv těsně po premiéře třetích Pirátů prohlásil, že už má moře do konce života dost.
Samozřejmě, žádná z těchto informací není zcela oficiální, ale o stejných věcech mluví hned několik důvěryhodných zdrojů zaměstnaných u Disneyho a jeden z nich poskytl vskutku zajímavé informace. Podle něj se totiž série Piráti z Karibiku může přetvořit v podivnou sci-fi ve stylu Julese Vernea. Producentovi série Jerrymu Bruckheimerovi se údajně taková myšlenka velice zamlouvá a novou trilogii s Jackem Sparrowem v hlavní roli by to výrazně oddělilo od té původní. Hlavním záporákem by mohl být nějaký šílený vědec, který chce ovládnout celý svět pomocí obrovských létajících mechanických strojů, jehož plány se bohužel střetnou s plány legendárního piráta... a nakonec se všichni dostanou až do Atlantidy.

Takové nápady u Disneyho údajně skutečně kolují a osobně si nemyslím, že by to byl až tak špatný nápad. Podle všeho si ovšem na další díl Pirátů ještě pořádně počkáme. Disney neplánuje dát čtyřku do produkce dřív než v roce 2009, ale odhaduje se spíše rozmezí let 2010 - 2011.

Jsou už Piráti z Karibiku 4 - 6 jistí?

9. července 2007 v 15:31 Piráti z Karibiku 5,6
Piráti z Karibiku 2 mají na svém kontě vydělanou miliardu dolarů, což je velmi slušný balík peněz. Kdo by nechtěl vydělávat podobné částky ještě pár dalších let?
Pravý Hollywood není o uměleckých výpovědních. Je o penězích, a když něco sype, musí se to pořádně využít. A o tom, že Piráti z Karibiku sypou, snad nikdo nepochybuje. První Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly vydělali celosvětově v kinech téměř 654 milionů dolarů a pár desítek milionů získali i z prodeje na DVD a práv na televizní vysílání. Potom přišel druhý díl Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže a ti strhali všechny možné rekordy, celosvětově už mají na kontě 1,031 miliard dolarů a DVD je teprve čeká. Těžko říct, jak se bude dařit poslednímu filmu z trilogie, který nese přízvisko At World's End, ale už teď je jisté, že série Pirátů z Karibiku se stala jedním z nejvýdělečnějších filmových artiklů.
Z toho všeho vyplývá, že by byli studio Disney a producenti blázni, kdyby nechtěli, aby vznikli minimálně další tři filmy Piráti z Karibiku. Otázkou ale je, jak by se k tomu postavili lidé, kteří pracovali na původní trilogii. Johnny Depp by s tím problém neměl. V jednom rozhovoru, který vyšel v časopise Newsweek v červenci se nechal slyšet, jak moc mu bylo líto, když skončilo natáčení trojky a jak se s postavou Jacka Sparrowa nechtěl rozloučit. Dokonce tvrdí, že si vzal z natáčení kostým a hodlá se za Jacka převlékat alespoň doma a bavit tím děti. A sám myšlenku Pirátů číslo 4, 5 a 6 vyslovil. Ihned by do nich šel, pokud by existoval dobrý scénář.
Výkonní producenti v Disney museli po tomhle rozhovoru skákat radostí. Jack Sparrow je totiž bez nejmenších pochyb nejvýraznější postavou Pirátů, a i kdyby se nechtěl vrátit žádný z dalších herců, klidně by mohli vzniknout další filmy jen s Jackem. A tuto teorii nedávno potvrdil také prezident Disney Motion Pictures Group, Mark Zoradi: "Třetí film uzavírá původní trilogii Piráti z Karibiku. Dá se ale očekávat, že vzniknou i další filmy." Což může i znamenat, že by se mohla vystřídat celá původní pirátská parta a v dalších filmech nám bude představen zase někdo jiný. Ale proč by to dělali, když je Jack Sparrow jednou z nejoblíbenějších filmových postav posledních let, že?

Děj-piráti z Karibiku 4(Fontána mládí)

2. července 2007 v 19:11 Piráti z Karibiku 4
(moje vlastní teorie!!!)
Tohle je moje vlastní teorie:
Fontána mládí
Nakonci trojky zjistíme že Černou perlu získal přeci jen Barbarossa,a Jack odpluje do neznáma na člunu.Na Černé perle se posádka Barbarossy ptá kam plují.Barbarossa jim řekne:Je více způsobů nesmrtelnosti.Představuji vám Fontánu mládí(nebo nějak tak to řekl).To znamená,že chtěl hledat Fontánu mládí(života)aby mohl být nesmrtelný.Vyndá mapu(od Sao Fenga)a otevře.Hlavní část mu však Jack ukradl.Což znamená že bude ve 4.díle pravděpodobně hledat tu fontánu.(Ve filmu jsme se dozvěděli jak Jack po nesmrtelnosti touží.Chtěl být kapitánem Holanďana,který je nesmrtelný)Ve člunu,si mapu prohlíží,a ukáže se mu něco jako pohár,a křížek,který označuje kde se nachází.Takže bude hledat Fontánu života-mládí!
Prosím nekopírovat bez uvedení ZDROJE!!!

Piráti z Karibiku:Atlantis-další název!

1. července 2007 v 21:27 Piráti z Karibiku 4
Jerry Bruckheimer prý říká že 4. díl Pirátů z Karibiku by se měl jmenovat ,,Antlantis".
Dále zprávy potvrzují dohady o Bruckheimerově science-fiction, něco na styl Julese Verna. Kapitán Sparrow by měl se svou posádkou bojovat proti nejnebezpečnějšímu pirátovi všech dob (jméno bohužel nikde žádné Pirate´s news neuvádějí). Dále byste se ve filmu měli dozvědět něco více o Jackově minulosti a opět by se měl objevit Keith Richards, který roli otce zahrál překvapivě dobře.
Prostě vše nasvědčuje tomu, že čtyřka bude hlavně o kapitánu Jacku Sparrowovi.