Srpen 2007

Will ve 4.díle zemře a Elizabeth bude s Jackem?

30. srpna 2007 v 19:03 Piráti z Karibiku 4
Bude hrát ve 4.díle Will?
Co s Willem alias Orlandem?
Pokud půjde všechno podle plánů, Piráti z Karibiku 4 přeci jen vzniknou. Jenom ten Orlando Bloom by si v nich už nemusel zahrát.
Piráti z Karibiku hodně vydělávají. Skoro by se dalo říct neuvěřitelně hodně. Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže, tedy druhý díl ze série, vydělal už miliardu a 56 milionů dolarů. Je nejúspěšnějším filmem roku 2006, je ve světových výdělcích třetím nejúspěšnějším filmem všech dob (kousek před ním je Návrat krále, daleko před ním Titanic) a všichni už se třesou na uvedení Pirates of Caribbean: At World's End. Není se tedy co divit, že lidé od Disneyho chtějí další pokračování. Tak dlouho, dokud Piráti diváky neomrzí a přestanou na ně chodit.
Jak ale napsal britský časopis The Daily Star, je docela možné, že proběhnou radikální změny v obsazení. Daily Star je sice bulvár, ale napsal článek o tom, že novým Jamesem Bondem bude Daniel Craig měsíc předtím, než bylo obsazení oficiálně oznámeno. Zdroje má tedy celkem důvěryhodné a jeden z nich jim potvrdil, že postava Willa Turnera, kterého hraje Olrando Bloom, zemře. Úspěch celé série je podle lidí z Disneyho kvůli Johnny Deppovi, který už projevil zájem o další pokračování, a tak se nechtějí příliš zaobírat s prodlužováním smlouvy pro Orlanda Blooma, ze kterého se už stala také hvězda enormní velikosti. Keira Knightley je podstatně levnější a jak už naznačili druzí Piráti z Karibiku, nějak podezřele se začíná mít její postava k Jacku Sparrowovi, tudíž by se jejich vztah mohl i nadále utěšeně rozvíjet.
Zdroj tvrdí, že scénář k Pirátům z Karibiku 4 se již připravuje, jsou na něj připravené i veškeré finance a zmizí z něj několik nedůležitých postav. Samozřejmě, tiskový mluvčí Disneye veškeré spekulace o zabíjení Orlanda Blooma kategoricky popřel...

Tom Felton- Draco Malfoy v pirátech 4?

28. srpna 2007 v 20:17 Piráti z Karibiku 4
Francouzská Wikipedia přinesla zajímavou informaci - podle něj by si měl Tom Felton zahrát ve čtvrtém pokračování Pirátů z Karibiku postavu Matta Turnera. Anglická "pobočka" známé encyklopedie tuto informaci nezveřejnila, proto je možné, že informace není pravdivá. Mimoto studio Walt Disney stále oficiálně nepotvrdil, jestli vůbec natočí čtvrtý díl slavné pirátské série.

Piráti z Karibiku 4,nebo seriál

28. srpna 2007 v 20:07 Piráti z Karibiku 4
(Pro zopakování tu je článek o púirátech z Karibiku 4)
To, že se chystají další piráti není žádná novinka. Četl jsem mnoho článků o tom, že Jack Sparrow ( Johnny Deep ) bude hrát ve 4. díle, kde bude bojovat proti nějakému vědci a má hrát také Geoffrey Rush ( Hector Barbarossa ), avšak Orlando Bloom a Keira Knightley ( Will a Elizabeth Turner)hrát již nebudou. To je již známé a dokonce se ví termín vydání 2009-2011, ale dneska jsem někde na netu objevil článek, že Johnny Deep také nestojí o další natáčení a proto se tvůrci rozhodli, že natočí seriál z Jackových mladých let, kam bude potřeba obsadit mladší herce, takže Johnny, Orlando, Keira a další nikomu chybět nebudou. Seriál bude zachycovat , jak se Jack vypracoval na piráta a kapitána, jeho mladistvé lásky a spousta dalšího.

Sao Feng-fotky

22. srpna 2007 v 17:25 Sao Feng

Sao Feng-stručně

22. srpna 2007 v 17:25 Sao Feng
Sao Feng je kapitán, který vede gang nadpřirozených Čínských pirátů. Sao má orientální válečnickou loď, která se jmenuje Císařovna a unese Elizabeth z Černé Perly. Měl být zavražděn, když Bájný Holanďan atakuje Císařovnu. Věří, že Elizabeth je Calypso, bohyně řeky. Je založený na legendě Čínského piráta Cheung Po Tsai. Nějací lidé věří, že piráti Císařovny se zmocní nadpřirozené schopnosti obnovit méně důležité kouzelníky a tvrdě je zničí, i když je to jen pověst...

Sao Feng

22. srpna 2007 v 17:24 Sao Feng
(prosím kopírujte se ZROJEM!!!)
Singapurský vládce pirátů a metla Jihočínského moře Sao Feng je mužem,jehož se obávají od Malajska po Macao.Je chytrý a mazaný,a jak naznačují jeho početné jizvy,nevyhýbá se žádnému nebezpečí.Tenhle důstojný lotr nosí v srdci temné tajemství..Za slib nedotknutelnosti ze strany Východoindické společnosti jí bez výčitek svědomí vydává své druhy,aby je oběsili za pirátství.
Na dvoře
Vládce pirátů miluje slávu a obřadnost.Vytvořil si dvůr s planoucími svícemi,hořícím kadidlem a konkubínami.
Znamení draka
V Orientu je drak znamením síly,panovnické moci a síly válečníka.Sao Feng i jeho věrní stoupenci nosí toto tetování.
Prsten pro štěstí
Sao Feng dává mezi drahokamy přednost nefritu,protože věří,že mu zaručí bezpečí,dlouhý život a slušné jmění.Velký nefrit je zasazen i do jeho starožitného zlatého prstenu.
Zkušený duelant
Sao Feng je pověstný svou krutostí při soubojích.Jako zbraň si vždy volí tradiční čínský meč,ale vždy u sebe také nosí pistoli a je obratným střelcem.Dokáže se ale důmyslně spokojit s běžnými námořnickými nástroji,které se v jeho rukou při boji s nepřítelem stávají smrtíc¨ími zbraněmi-například dřevěný kolík.
Slabé místo
Sao Feng jedná z muži chladnokrevně,ale ve vztahu se ženami si dokáže vychutnat vítězství nad hrdou kráskou.Když Elizabeth začne zpochybňovat jeho odvahu a obviní ho,že se schovává ve své lázni,zatímco jeho lodi hnijí v přístavu,nemá jí to za zlé-její slova v něm vyvolajízájem o jejího nezkrotného ducha.
Ve vážnem nebezpečí
Willův život se ocitne v nebezpečí,když upadne do zajetí při pokusu ukrást námořní mapy z chrámu strýce Saa Fenga.
Věrný stoupenec
Tchaj Chuang je kapitánem Sao Fengovy stráže.I když se hrdě vrhá do vykonávání všech špinavostí,které jeho pána napadnou,někdy lituje,že ho vůbec napadlo použít jako tajnou podzemní komunikaci kanalizaci.
Císařovna
Pýcha a potěšení Saa Fenga,jeho Císařovna ,míří do králoství Davyho Jonese,kam ji zavál osud a setkání s jistým nadpřirozeným plavidlem...

Tia Dalma-trailer

19. srpna 2007 v 11:00 Tia Dalma
Tak tady máte trailer-Tia Dalma.

Tia Dalma-fotky

19. srpna 2007 v 10:59 Tia Dalma
Tia Dalma-fotky

Vše o Tiy Dalmě

19. srpna 2007 v 10:58 Tia Dalma
Tia Dalma žije na jednom ostrově ve stromové chatrči,kde ji v druhém díle navštívila posádka Jacka Sparrowa.
V druhém díle jim také ukázala místo,kde najdou Bludného Holanďana.
Na konci filmu pak oživila Barbossu,aby mohli zachránit Jacka.
(Jinak jak už jsme si mohli všimnout-Tia a Jack spolu nejspíš něco také měli...)
-----------
3.díl
Tia Dalma vyšla konečně ze své chatrče.
Tia Dalma je ta,kvůli které si Davy Jones vyříznul srdce-je to bohyně Kalypsó,kterou Bratrský sněm uvěznil v lidském těle-je to trest.
-------------------
Proč Tia Dalma chce vrátit Jacka Sparrowa?No přeci protože Jack je jedním z členů sněmu a bez něho není naděje na to,aby byla osvobozena ze své lidské podoby.
-----------------
Co slíbila bohyně Kalypsó (tedy Tia Dalma) Jonesovi? Milovali se a Kalypsó slíbila Jonesovi,že když bude 10 let převážet mrtvé na onen svět a bude na Bludném Holanďanovi,tak po těch 10 letech že už budou jenom spolu.Ale po 10 letech na schůzku nepřišla (jak říká ve filmu Davymu: ,,Jsem už taková..." ).Ale Kalipsó ho stále miluje.Jones jí asi také-ale nejdřív jí říká,že ji už nemiluje,ale pak řekne že jeho srdce stále patří jenom jí.Takže jí miluje.
----------------
Bratrský sněm rozhodl-osvobodí Kalipsó z jejího lidského těla.Čekají,že jim bude vděčná....Ale ona se chce pomstít.Vytvoří výr a v něm začíná pak velký boj.
V závěru umírá její milovaný Davy Jones.Možná se potkají-tam v té říši mrtvých-kdoví...

Tia Dalma

19. srpna 2007 v 10:19 Tia Dalma
Tam,kde řeka Pantano ústí do moře,se vysoko v koruně stromu nachází chatrč věštkině Tiy Dalmy. Je to podivný, tajemný svět plný kouzel a čar,kde nic není takové,jak se na první pohled zdá. Ovšem soudit umění Tiy Dalmy podle její chatrné chýše by bylo chybou. Má zvláštní schopnost předpovídat budoucnost či vyvolat démony a dokáže pohlédnout až na dno lidské duše. A právě na tuto tajemnou a krásnou věštkyni se obrací Jack o pomoc, když se snaží najít Daveyho Jonese.
Čtení z klepet
Tia Dalma má užasné schopnosti a ochotně je využívá,kdykoli někdo z jejích starých přátel potřebuje pomoc. Nyní přišel požádat o radu Jack. Z krabích klepet rozhozených na dřevěné desce stolu vyčte Tia Dalma to, co by normální smrtelník normálně nespatřil. Poloha klepet jí prozradí místo,kde se nachází kapitán lodě duchů Davy Jones se svou posádkou.
Kouzelný náhrdelník
Na stříbrném řetězu zavěšeném kolem krku kněžky Tiy Dalmy visí podivný přívesek. Ačkoli léty ztratil na lesku a jeho barva poněkud vybledla, tajemná tvář, jež je na něm zobrazena je stále viditelná.
Kousek země i na širokém moři
Tia Dalma prozradí Jackovi, oč ji žádal: kde by našel kapitána lodě duchů Davyho Jonese a jeho loď zvanou Bludný Holanďan. Aby uchránila Jacka před magickou mocí Davyho Jonese, daruje mu skleněnou nádobu naplněnou hlínou, díky níž bude stále poblíž země - a tedy bezpečí.
Zvláštní přitažlivost
Willův chlapecký vzhled okouzlí Tiu Dalmu. Jakmile Will překročí práh její chatrče, přivítá ho oslnivým úsměvem. Jack se nejprve domnívá, že úsměv patří jemu, jaké je však jeho překvapení, když zjistí, že dávná láska si ho vůbec nevšímá. Místo toho Tia pohladí Willa zlehka po tváři. ,,Máte osudové oči,Williame Turnere..." oznámí mu. Přestože se vidí poprvé, zná jeho jméno.
Zrak pro nemocné oči
V chatrči Tiy Dalmy je mnoho podivných předmětů a v jednom z nich se skrývá i nová naděje pro Ragettiho. Ve skleněné nádobě zavěšené v železné kleci plave spousta očí.Pohled na obnažené bulvy vyvolává u většiny smrtelníků hrůzu a děs, pro Ragettiho má však zvláštní půvab. Od nepaměti toužil mít místo dřevěného oka pravé.Nyní se možná jeho přání vyplní.

Will Turner

17. srpna 2007 v 16:25 Will Turner
Dokud nepoznal Jacka Sparrowa,byl kovář Will Turner obyčejným řemeslníkem.Jeho život se pohyboval kolem práce a byl platonicky zamilován do ženy,o které věděl,že nikdy nemůže být jeho.Ale během několika hodin se jeho svět převrátí vzhůru nohama.Ocitne se ve světě pirátů,zvrhlíků,dobrodružství a zrady.
Muž přes palbu
Will se poprvé setkal s Elizabeth jako malý chlapec.Tehdy byl zachráněn jako trosečník z lodi,kterou napadli piráti.Elizabeth,která se o vyčerpaného chlapce starala,se do něho okamžitě zamilovala-ačkoli ji vylekalo,když u něho našla pirátský medailonek.
Záhadný medailonek
Will věřil,že jeho otec byl poctivý námořník.Aztécký medailonek,který od něho dostal,považuje za lacinou cizokrajnou cetku.Proto je šokovaný a zdrcený,když mu Jack odhalí,že jeho otec byl "Štruple Bill Turner,dobrej chlap a výbornej pirát."
Stvořený jeden pro druhého
I po osmi letech je Will stále mužem Elizabethiných snů.Přestože se mu Elizabeth neostýchá říct,co k němu cítí,její otec by jim sňatek nikdy nepovolil.Guvernérova dcera je příliž dobrá partie pro pouhého kováře!
Hrdý řemeslník
V kovárně v Port Royal Will rozdmýchává velké měchy a přikládá drevěné uhlí do víhně.Výheň rozpaluje ocel do běla.Kování krásného ostří šavle je nevděčná práce:mnoho hodin bušení,ohýbání,broušení a leštění naučilo Willa trpělivosti.
Spáč ve službě
Přestože Willův mistr John Brown je opilec a zřídkakdy pracuje,kovárna patří jemu,a tak jeho jméno zdobí i zbraně,které Will vyrobí.Brown také shrábne zásluhy za dopadení Jacka Sparrowa po šťastné ráně prázdnou lahví.
Duel s pirátem
Will se umí ohánět šavlí jako voják.Není divu:poté co vyková novou zbraň,cvičí s ní celé hodiny.Když objeví Jacka v kovárně,pirátský kapitán a kovář jsou téměř rovnocení soupeři.,,Ty se ale vyznáš,to se musí nechat," utrousí Jack na Willovu adresu,když v poslední chvíli odvráti porážku v souboji akrobatickým kouskem s čepelí.
Věrný spojenec
Když se Jack octne před katem,Will mu přispěchá zachránit život-přestože sám tím velmi riskuje.Ačkoli Will ví,že se jeho pirát možná oběsí sám,má silný cit pro to,co je správné a co ne.
Willova šavle
Na rozdíl od obřadní zbraně,kterou vyrobil pro komodora Norringtona,vypadá Willova zbraň jednoduše.Má jen prostou litinovou rukojeť a poloviční koš.Čepel je speciální,samozřejmě.Will pozžil metodu španělských kovářů,aby byla pevná a zárověň lehká a pružná.

Elizabeth Swann

17. srpna 2007 v 15:53 Elizabeth Swann ( Turner )
V krásných hedvábných šatech vypadá Elizabeth Swannová jako dáma každým coulem.Hraje roli dokonalé guvernérovy dcery,ale v hloubi duše ji společnost v Port Royalu nudí.Hrozí se toho,že by se mohla stát komodorovou ženou a raději sní o dobrodružném životě.Nemůže zapomenout na okamžik před osmi lety,kdy při plavbě z Anglie zahlédla pirátskou loď.Bylo to zároveň vzrušující a děsivé,a právě po tom Elizabeth touží: chce zažít vzrušení,nebezpečí a svobodu!
Plavba do Port Royalu
Piráti Elizabeth odjakživa fascinovali,k velké nelibosti jejího otce.Jako malá zpívala při plavbě do Port Royalu pirátské odrhovačky.Když posádka zachrání trosečníka,malého Willa Turnera,pozná v něm Elizabeth piráta.
Aztécké zlato
Elizabeth kdysi vzala medailonek Willovi,aby se lodní posádka nedovtípila,že má něco společného s piráty.Od té doby medailonek tajně přechovává,ale netuší,jaké potíže jí to přinese.
Móda,která bere dech
V korzetu a módních šatech se Elizabeth dusí.Raději má námořnické oblečení,které jí dovoluje volně se pohybovat.
Nejenom krásná tvář
Elizabeth je pohotová a bystrá.Když jde na palubu Černé perly "vyjednávat" s Barbarossou,užívá zlatého medailonku,aby se dohodli.Její výhružka,že ho hodí přes palubu,přiměje kapitána ke spolupráci,Elizabeth ale brzy zjišťuje,jak byla naivní,když mu věřila.Barbarossa Elizabeth zajme a odplouvá s ní od přístavu.
Na palubě hrůzné lodi
Elizabeth si o svých snech o dobrodružném životě nepředstavovala,že si s ní bude pohrávat banda kostlivců.Po hrůzostrašné honičce za měsíčního svitu na palubě Černé perly se krčí v koutě Barbarossovy kajuty.
Přípravy k bitvě
Nebezpečí probouzí v Elizabeth odhodlání.Při pronásledování Střely Černou perlou by se většina žen její doby někam schovala.Místo toho se Elizabeth ocitá uprostřed boje.Příjmá rozkazy,nachází způsob,jak otočit loď,a křičí ,,Všichni palte!",aby zahájila bitvu.
Kouřové signály
Když je vysazena na pustém ostrově s kapitánem Jackem,Elizabeth s hrůzou zjišťuje,že tenhle odvážný pirát nemá ani potuchy,jak uniknout.Když se Jack zpíjí do němoty,zapálí jeho zásobu rumu.Vysoko šlehající plameny na sebe upozorní loď královského námořnictva.
Láska a věrnost
Elizabeth navzdory všemu následuje hlas svého srdce.Sňatek s komodorem Norringtonem by jí přinesl bohatství a společenské postavení.Ona by si ale raději vzala prostého kováře a stala se paní Elizabeth Turnerovou.I jejímu otci dochází,že nedokáže Elizabeth přesvědčit,aby změnila názor.
Děj z dalších dílů
Ikdyž je Elizabeth ve vězení a Will právě hledá Jacka aby ji pomohl dostat ven,tak Elizabeth přece jen uteče aby ho našla.Jako jediná pozná že kraken jde po Jackovi,a tak ho připoutá,aby se z lodi nedostal a aby ho teda kraken sežral.Poté však toho lituje a tak se také účastní výpravy za Jackem do říše Davyho Jonese!

Jack Sparrow

17. srpna 2007 v 15:32 Jack Sparrow
Kapitánu Jacku Sparrowi koluje v žilách mořská voda.Údajně se narodil při tajfunu na pirátské lodi,aspoň to tak jeho kamarádi říkají.Nepřátelé se nestarají o to,jestli jeho srdce přečerpává krev,vodu nebo rum.Ti ho chtějí vidět viset na oprátce nebo ležet na dně moře.Ale Jack vždy dokáže zázračně uniknout z jejich spárů.Díky odvaze,štěstí a mazanosti se vyvlékne i z těch nejošemetnějších situací.
Jak těžké je kormidlovat
Jack je nejšťastnější za kormidlem Černé perly.Tato loď pro něho znamená mnohem víc než jen ,,kýl,trup,palubu a plachtoví..."-je to jeho svoboda.I když se proti němu vzbouří posádka,Jack Sparrow bude vždy kapitán a Černá perla jeho loď...
Potetován a označen
Pod modrým tetováním vrabce na Jackově pravé paži je vypáleno malé,,P"-důkaz z toho,že byl obviněn z pirátství.
Elizabethin škrtič
Jack působí jako strašný pirát,který nic nevpustí mezi sebe a svoji svobodu anebo bohatství.Ale není tak zlý,jak se zdá.Jeho hrozba,že Elizabeth zardousí okovy,je finta.Jak by mohl zabít půvabnou ženu,kterou právě zachránil před utonutím?
Vyšnořený
Jack je trošku jako dandy a jeho oděv na první pohled prozrazuje kapitána .Dlouhé kalhoty,námořnické holiny,šerpa vyzdobená uzly ho odlišují od posádky jeho lodě.
Oblíbený u dam
Jackova inteligence,šarm a ušlechtilá povaha z něho dělá oblíbeného společníka.Tak oblíbeného,že mu dokonce dělá potíže zapamatovat si jména a tváře.Třebaže dámy z Tortugy nepustily Jacka z hlavy,všechny si svorně myslí,že pár facek by mu občerstvilo pamět'.
Jo ho ho , nalejte rum
Pití je jedno z nejoblíbenějších potěšení piráta.Stejně tak jako všichni piráti i Jack věří,že ,,Rum tě přenese přes časy,kdy jseš bez peněz spíš než naopak."
Král zlodějů
Jack miluje skvosty.Na Isla de Muerta se do nich oblékne.Na hlavu si nasadí korunu a na krk šnůry perel.
Rafinovaný Jack
Výřečnost pomáhá kapitánu Jacku Sparrowovi k tomu,aby si proklestil cestu kolem nejostražitějších hlídek-aspon na čas.
Útěk
Po ,,škrcení" Eliz se pokouší Jack utéct.Naštěstí je poblíž nákladní jeřáb.

Hector Barbossa

17. srpna 2007 v 15:10 Hector Barbossa
Nelítostný a prohnaný Barbossa má jediný cíl: stát se znovu smrtelníkem.Vede svou posádku při hledání zlata a krve,které mají zlomit aztéckou kletbu.Bez toho Barbossa nemůže zemřít,ale nemůže ani skutečně žít.Je to zasloužený trest,protože se stal kapitánem prostřednictvím zrady a krutosti.Kdysi býval prvním důstojníkem na Černé perle.Vzpoura,kterou vedl,připravila kapitána Jacka Sparrowa o jeho loď.
Nenáviděný soupeř
Barbarossa vysadil přemoženého kapitána Jacka Sparrowa na pustém ostrově a ponechal mu pistoli s jedním nábojem - aby se zastřelil,až ho udolá horko a žízeň.Proto je Barbarossa překvapen,když se Jack znovu objeví.
Mlsný kocour
Barbarossa je přesvědčen,že Elizabethina krev mu pomůže zbavit se kletby,ale přitahuje ho i její krása.Třeba by se z ní mohla stát fešná pirátská nevěsta?
Bez milosti
Jakmile si Barbarossa uvědomí,že tím,co skutečně potřebuje je Willova krev,Elizabeth pro něj ztratí cenu.Neváhá ji přinutit,aby se vydala po prkně vstříc smrti z zubech žraloků - nebo si místo toho vybrala pomalé umírání na pustém ostrově.
Starý,ale mocný
Barbarossa je dost starý na to,aby mohl být otcem některých členů posádky,ale jeho autoritu nikdo nespochybňuje.I když mu vyčítají,že je vystavil aztécké kletbě,jeho legendární šermířské umění je zárukou toho,že zůstává obávaným velitelem.
Proměna v kostlivce
Když Barbarossa vyjde z kajuty na palubu zalitou měsíčním svitem,Elizabeth konečně spatří,co je ve skutečnosti zač: přízrak.,,Radši by jste měla začít věřit strašidelným příběhům slečno Turnerová..." poradí ji živá mrtvola, ,,...protože v jedno právě jste!"
Děj z 3.dílu
Poté co ho Jack v souboji zastřelí,Barbossu oživí Tia Dalma.Barbossa jde společně s ostatníma,Jacka zachránit na konec světa,ikdyž byl jeho nepřítelem.Ale ikdyž ho najde,pořád se hádají o to kdo je vlastně kapitánem Černé perly.

Davy Jones

16. srpna 2007 v 23:45 Davy Jones
(kopírujte prosím se ZDROJEM!!!)
Představte si bytost,která je napůl člověk a napůl mořská stvůra.Má nelítostné černé oči,které připomínají žraločí,místo paží pařáty a plnovous z chapadel chobotnice.Tak hrůzostrašně vypadá Davy Jones,legendární vládce mořských hlubin,navěky odsouzený křižovat nekonečné mořské dálavy,jako kapitán na palubě lodi duchů zvané Bludný Holanďan.Jones nabízí ztroskotaným námořníkům naději na přežití,pokud se připojí k jeho posádce.To znamená že budou 100 let sloužit na jeho palubě.Tím však na sebe berou hrůzný osud,který je často horší než smrt.
Stvůra bez srdce
Legenda praví,že Davy Jones kdysi zahořel láskou k jisté ženě ,,stejně kruté a nespoutané jako samo moře".Nikdy tuto ženu nepřesal milovat a bolest v srdci,již mu způsobila láska,byla tak nesnesitelná,že se Jones nakonec rozhodl srdce vyříznout z hrudi a uzamknout v truhle.Klíč od truhly nosí neustále u sebe.Nikdo netuší,kde se truhla nachází.
Kouzelná dýmka
Davyho dýmka je vyřezána z velrybí kosti.Jen zřídka ji Davy vyjme z úst.Dýmka je nacpána tajemnou směsí,jež stále hoří a nevyhasíná ani v mořských hlubinách.
Nebohý Wyvern
Čím déle námořníci zůstávají na Bludném Holanďanu,tím je jejich osud krutější.Postupem času se stávají součástí lodi.Wyvern začíná zvolna splývat s lodními břevny a trámy,přesto je stále lidskou bytostí.Proto pomáhá Willovi najít klíč k Truhle mrtvého muže.
(ukázky námořníků co se proměnily v mořské stvůry)
Štruple Bill
Otec Willa Turnera prodal svou duši Davymu Jonesovi.Protože je na lodi teprve krátce,připomíná dosud spíše lidskou bytost než mořskou stvůru.
Otec a syn
Když se Will ocitne na palubě Bludného Holanďana,jeho otec Štruple Bill ho pozná až ve chvíli,kdy se Willa chystají zbičovat.Tehdy se Štruple Bill rozhodne svému synovi pomoct k útěku z Jonesových spárů.
Klíč k srdci Davyho Jonese
Will ukazuje otci obrys klíče,který Jack získal v tureckém vězení.Později se při nebezpečné hře v kostky dozvědí,že Jones nosí klíč stále u sebe,zavěšený na šňůře kolem krku,v chapadlách.Zatímco Štruple Bill hlídkuje,jeho syn se tajně vplíží do Jonesovi kajuty,kde spícímu kapitánovi stáhne klíč z krku.
Truhla mrtvého muže
Přestože je srdce Davyho Jonese uzamčené v truhle,stále bije.Will pochopí,že pokud se mu podaří truhlu najít,otevřít a probodnout tlukoucí srdce,Davy Jones zemře.Posádka lodi duchů,odsouzená k záhubě tak bude konečně vysvobozena ze strašlivého prokletí.A proto musí Will podniknout cestu na ostrov Isla Cruces kde je truhla zakopaná!

Aktualita o 4.díle!!!

8. srpna 2007 v 12:11 Piráti z Karibiku 4
Pro "velký úspěch programu" na veřejnost se dává, že Deppova pirátská banda připluje do kin i po čtvrté. Goremu Verbinskimu asi rčení třikrát a dost nic neříká.

Čtyři dny po světové premiéře údajně posledního dílu oblíbené pirátské trilogie Piráti z Karibiku: Na konci světa (Pirates of the Caribbean: At World's End) oznámil představitel Jacka "Vrabčáka" Sparrowa (Johnny Depp), že s filmovým štábem zahájili práce na čtvrtém (a možná ne posledním) pokračování. Depp nevyloučil ani možnost, že s Piráty budou pokračovat i pátým dílem. Na konci světa mohla být tečkou za téměř bezchybnou trilogií, ale tak to holt bývá s komerčně úspěšnými filmy.

Čtvrtý díl!!!

8. srpna 2007 v 12:09 Piráti z Karibiku 4
Nový Piráti z Karibiku 4 kde bude definitivní hvězdou Jack Sparrow je naplánovaný uvolnit mezi rokem 2009-2011 a zdřejmě budou stát odhadem 40 milionů dollarů pro Deppa. (krása)
Geoffrey Rush a Gore Verbinsky budou vedoucími.
Máme dát definitivně sbohem Elizabeth a Willovi.
(No,já osobně vážně nevím.Nejdříve se říkalo,že ve 4.díle bude hrát Orlando a Keira,pak že nebude hrát.No,prostě je to vše zamotané :) )

Úvahy o 4.díle pirátů

8. srpna 2007 v 12:05 Piráti z Karibiku 4
(mnou trochu upraveno)
Leckdo z vás si možná klade otázku, jestli je vůbec vhodné (z hlediska úspěšného výrobku) končit v nejlepším, a tedy avizovaným třetím dílem. Pokud jsou vaše mozkové závity rozežírány něčím podobným, setřete si kapku potu z čela a buďte v klidu. Podobné úvahy poletují i hlavou Jerryho Bruckheimera a dalších lidí, kteří mají s Piráty co do činění. Ostatně; není tomu dávno, co se začalo spekulovat dle osnov updatovaných Hvězdných válek. Jisté zdroje uvedly, že se brzy dočkáme nové trilogie, která se chopí provazu za zdánlivě opačný konec. Některé postavy zaniknou, jiné přibudou a ty šťastnější se budou moci i příště vyhřívat pod září filmového reflektoru. Zřejmě nemusím dodávat, kterýpak hrdina by ustál veškeré plánované převraty, vyhazovy a obměny kádru. Johnny Depp je pro studio veleváženým zaměstnancem, nedotknutelným klenotem a koneckonců i hlavním viníkem tak nechutně vysokých tržeb.
Samozřejmě, momentální úvahy (zdánlivě předčasné) rozdmýchal především sám Depp. Byl to on, kdo se nechal pár pátků nazpět slyšet, jak jej to vzalo, když skončilo natáčení trojky, že si na vzpomínku vyprosil kostým Jacka Sparrowa a že by se milerád zúčastnil jakéhokoli pokračování, pokud by se rýsovala vidina jakžtakž žvýkatelného scénáře.

Za zdmi Walta Disneyho si vzali Johnnyho přání evidentně k srdci, zamáčkli poplachové tlačítko a zaveleli k poradě u proklatě dlouhého stolu. Slovo dalo slovo, Jerry zamával s podezřele napěchovanou peněženkou a již nyní se (údajně) kompletuje stěžejní kostra čtvrtého dílu. Jelikož se však stále jedná o informace z druhé ruky, bylo by předčasné tetelit se blahem a poohlížet se po kvalitním trhacím kalendáři.
Bohužel (bohužel pro všechny fanynky ostrohranného Blooma), případné pokračování by se s největší pravděpodobností obešlo bez Deppova dobráckého parťáka, charismatického kováře Willa. Zámořský deník Daily Star mu totiž neprorokuje nikterak úsměvný konec.

Obdivovatelé křivek Keiry Knightley se naopak nemusí obávat. S tou se údajně počítá, neboť ještě nepředstavuje tak nesnesitelné finanční břímě jako její filmový partner.(I když je to zvláštní protože podle jiných zdrojů Keira ve čtvrtém díle už hrát nechce).

Piráti z Karibiku míří do seriálu!

7. srpna 2007 v 17:13 Piráti z Karibiku 4
Los Angeles - Romantika zřejmě nikdy nevyhyne. A pokud je navíc oděna do historických kostýmů, jež na sebe navlékají urostlí hrdinové a krásné ženy, má už předem zajištěný i kasovní úspěch. Jako je tomu v případě Pirátů z Karibiku. Nelze se proto divit, že se producentům nechce definitivně rozloučit s tímto projektem. A proto se Disneyho studio rozhodlo potěšit televizní diváky mnohadílným seriálem z prostředí námořních lupičů. Při svém záměru však narazilo na zásadní překážku. Představitelé hlavních hrdinů, především Johnny Depp, Orlando Bloom a Keira Knightleyová, už nechtějí mít se svými rolemi nic společného.
Jejich nechutí se však strůjci nového záměru nedali odradit. Našli zcela jednoduché řešení. Seriál bude vyprávět o raných letech kapitána Jacka Sparrowa, a tím bude také nezbytné přeobsadit protagonisty snímku mladšími tvářemi. V duchu zásady, že se vlk nažere a koza zůstane celá.
Můj názor:No,doufám že bude přece jen 4.díl pirátů.Kdybych já měl natočit seriál,tak udělám tedy 4.díl pirátů,jako pokračování trojky a zároveň bych udělal i seriál který by byl o tom co dělal Jack Sparrow ještě kdy byl mladší.

Teague Sparrow-trailer

7. srpna 2007 v 16:49 Teague Sparrow
Takže jsem na internetu našel video o kapitánu Teaguemu Sparrowovi.Tady je(chvíli počkejte než se to načte):