Hector Barbossa

17. srpna 2007 v 15:10 |  Hector Barbossa
Nelítostný a prohnaný Barbossa má jediný cíl: stát se znovu smrtelníkem.Vede svou posádku při hledání zlata a krve,které mají zlomit aztéckou kletbu.Bez toho Barbossa nemůže zemřít,ale nemůže ani skutečně žít.Je to zasloužený trest,protože se stal kapitánem prostřednictvím zrady a krutosti.Kdysi býval prvním důstojníkem na Černé perle.Vzpoura,kterou vedl,připravila kapitána Jacka Sparrowa o jeho loď.
Nenáviděný soupeř
Barbarossa vysadil přemoženého kapitána Jacka Sparrowa na pustém ostrově a ponechal mu pistoli s jedním nábojem - aby se zastřelil,až ho udolá horko a žízeň.Proto je Barbarossa překvapen,když se Jack znovu objeví.
Mlsný kocour
Barbarossa je přesvědčen,že Elizabethina krev mu pomůže zbavit se kletby,ale přitahuje ho i její krása.Třeba by se z ní mohla stát fešná pirátská nevěsta?
Bez milosti
Jakmile si Barbarossa uvědomí,že tím,co skutečně potřebuje je Willova krev,Elizabeth pro něj ztratí cenu.Neváhá ji přinutit,aby se vydala po prkně vstříc smrti z zubech žraloků - nebo si místo toho vybrala pomalé umírání na pustém ostrově.
Starý,ale mocný
Barbarossa je dost starý na to,aby mohl být otcem některých členů posádky,ale jeho autoritu nikdo nespochybňuje.I když mu vyčítají,že je vystavil aztécké kletbě,jeho legendární šermířské umění je zárukou toho,že zůstává obávaným velitelem.
Proměna v kostlivce
Když Barbarossa vyjde z kajuty na palubu zalitou měsíčním svitem,Elizabeth konečně spatří,co je ve skutečnosti zač: přízrak.,,Radši by jste měla začít věřit strašidelným příběhům slečno Turnerová..." poradí ji živá mrtvola, ,,...protože v jedno právě jste!"
Děj z 3.dílu
Poté co ho Jack v souboji zastřelí,Barbossu oživí Tia Dalma.Barbossa jde společně s ostatníma,Jacka zachránit na konec světa,ikdyž byl jeho nepřítelem.Ale ikdyž ho najde,pořád se hádají o to kdo je vlastně kapitánem Černé perly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama