Piráti z Karibiku míří do seriálu!

7. srpna 2007 v 17:13 |  Piráti z Karibiku 4
Los Angeles - Romantika zřejmě nikdy nevyhyne. A pokud je navíc oděna do historických kostýmů, jež na sebe navlékají urostlí hrdinové a krásné ženy, má už předem zajištěný i kasovní úspěch. Jako je tomu v případě Pirátů z Karibiku. Nelze se proto divit, že se producentům nechce definitivně rozloučit s tímto projektem. A proto se Disneyho studio rozhodlo potěšit televizní diváky mnohadílným seriálem z prostředí námořních lupičů. Při svém záměru však narazilo na zásadní překážku. Představitelé hlavních hrdinů, především Johnny Depp, Orlando Bloom a Keira Knightleyová, už nechtějí mít se svými rolemi nic společného.
Jejich nechutí se však strůjci nového záměru nedali odradit. Našli zcela jednoduché řešení. Seriál bude vyprávět o raných letech kapitána Jacka Sparrowa, a tím bude také nezbytné přeobsadit protagonisty snímku mladšími tvářemi. V duchu zásady, že se vlk nažere a koza zůstane celá.
Můj názor:No,doufám že bude přece jen 4.díl pirátů.Kdybych já měl natočit seriál,tak udělám tedy 4.díl pirátů,jako pokračování trojky a zároveň bych udělal i seriál který by byl o tom co dělal Jack Sparrow ještě kdy byl mladší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Greenda Greenda | Web | 7. srpna 2007 v 17:13 | Reagovat

Ahoj na mem blogu je bleskovka,zapoj se!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama