Sao Feng

22. srpna 2007 v 17:24 |  Sao Feng
(prosím kopírujte se ZROJEM!!!)
Singapurský vládce pirátů a metla Jihočínského moře Sao Feng je mužem,jehož se obávají od Malajska po Macao.Je chytrý a mazaný,a jak naznačují jeho početné jizvy,nevyhýbá se žádnému nebezpečí.Tenhle důstojný lotr nosí v srdci temné tajemství..Za slib nedotknutelnosti ze strany Východoindické společnosti jí bez výčitek svědomí vydává své druhy,aby je oběsili za pirátství.
Na dvoře
Vládce pirátů miluje slávu a obřadnost.Vytvořil si dvůr s planoucími svícemi,hořícím kadidlem a konkubínami.
Znamení draka
V Orientu je drak znamením síly,panovnické moci a síly válečníka.Sao Feng i jeho věrní stoupenci nosí toto tetování.
Prsten pro štěstí
Sao Feng dává mezi drahokamy přednost nefritu,protože věří,že mu zaručí bezpečí,dlouhý život a slušné jmění.Velký nefrit je zasazen i do jeho starožitného zlatého prstenu.
Zkušený duelant
Sao Feng je pověstný svou krutostí při soubojích.Jako zbraň si vždy volí tradiční čínský meč,ale vždy u sebe také nosí pistoli a je obratným střelcem.Dokáže se ale důmyslně spokojit s běžnými námořnickými nástroji,které se v jeho rukou při boji s nepřítelem stávají smrtíc¨ími zbraněmi-například dřevěný kolík.
Slabé místo
Sao Feng jedná z muži chladnokrevně,ale ve vztahu se ženami si dokáže vychutnat vítězství nad hrdou kráskou.Když Elizabeth začne zpochybňovat jeho odvahu a obviní ho,že se schovává ve své lázni,zatímco jeho lodi hnijí v přístavu,nemá jí to za zlé-její slova v něm vyvolajízájem o jejího nezkrotného ducha.
Ve vážnem nebezpečí
Willův život se ocitne v nebezpečí,když upadne do zajetí při pokusu ukrást námořní mapy z chrámu strýce Saa Fenga.
Věrný stoupenec
Tchaj Chuang je kapitánem Sao Fengovy stráže.I když se hrdě vrhá do vykonávání všech špinavostí,které jeho pána napadnou,někdy lituje,že ho vůbec napadlo použít jako tajnou podzemní komunikaci kanalizaci.
Císařovna
Pýcha a potěšení Saa Fenga,jeho Císařovna ,míří do králoství Davyho Jonese,kam ji zavál osud a setkání s jistým nadpřirozeným plavidlem...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama