Will Turner

17. srpna 2007 v 16:25 |  Will Turner
Dokud nepoznal Jacka Sparrowa,byl kovář Will Turner obyčejným řemeslníkem.Jeho život se pohyboval kolem práce a byl platonicky zamilován do ženy,o které věděl,že nikdy nemůže být jeho.Ale během několika hodin se jeho svět převrátí vzhůru nohama.Ocitne se ve světě pirátů,zvrhlíků,dobrodružství a zrady.
Muž přes palbu
Will se poprvé setkal s Elizabeth jako malý chlapec.Tehdy byl zachráněn jako trosečník z lodi,kterou napadli piráti.Elizabeth,která se o vyčerpaného chlapce starala,se do něho okamžitě zamilovala-ačkoli ji vylekalo,když u něho našla pirátský medailonek.
Záhadný medailonek
Will věřil,že jeho otec byl poctivý námořník.Aztécký medailonek,který od něho dostal,považuje za lacinou cizokrajnou cetku.Proto je šokovaný a zdrcený,když mu Jack odhalí,že jeho otec byl "Štruple Bill Turner,dobrej chlap a výbornej pirát."
Stvořený jeden pro druhého
I po osmi letech je Will stále mužem Elizabethiných snů.Přestože se mu Elizabeth neostýchá říct,co k němu cítí,její otec by jim sňatek nikdy nepovolil.Guvernérova dcera je příliž dobrá partie pro pouhého kováře!
Hrdý řemeslník
V kovárně v Port Royal Will rozdmýchává velké měchy a přikládá drevěné uhlí do víhně.Výheň rozpaluje ocel do běla.Kování krásného ostří šavle je nevděčná práce:mnoho hodin bušení,ohýbání,broušení a leštění naučilo Willa trpělivosti.
Spáč ve službě
Přestože Willův mistr John Brown je opilec a zřídkakdy pracuje,kovárna patří jemu,a tak jeho jméno zdobí i zbraně,které Will vyrobí.Brown také shrábne zásluhy za dopadení Jacka Sparrowa po šťastné ráně prázdnou lahví.
Duel s pirátem
Will se umí ohánět šavlí jako voják.Není divu:poté co vyková novou zbraň,cvičí s ní celé hodiny.Když objeví Jacka v kovárně,pirátský kapitán a kovář jsou téměř rovnocení soupeři.,,Ty se ale vyznáš,to se musí nechat," utrousí Jack na Willovu adresu,když v poslední chvíli odvráti porážku v souboji akrobatickým kouskem s čepelí.
Věrný spojenec
Když se Jack octne před katem,Will mu přispěchá zachránit život-přestože sám tím velmi riskuje.Ačkoli Will ví,že se jeho pirát možná oběsí sám,má silný cit pro to,co je správné a co ne.
Willova šavle
Na rozdíl od obřadní zbraně,kterou vyrobil pro komodora Norringtona,vypadá Willova zbraň jednoduše.Má jen prostou litinovou rukojeť a poloviční koš.Čepel je speciální,samozřejmě.Will pozžil metodu španělských kovářů,aby byla pevná a zárověň lehká a pružná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jack jack | E-mail | 25. prosince 2007 v 19:10 | Reagovat

Jj Will je dobrej ale hlavní hvězda je Jack

2 elizabeth turner elizabeth turner | Web | 10. ledna 2008 v 17:03 | Reagovat

wil je dobrej myslim že u mě nejlepší

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama