Isla Cruses

19. října 2007 v 22:15 |  Piráti z Karibiku-zajímavosti
Kompas, který Jack vloží Elizabeth do rukou, je oba zavede k ostrovu Isla Cruces. Čím více se s Černou perlou blíží k opuštěnému ostrovu, tím je Jackovi jasnější, že Truhla mrtvého muže je téměř nadosah-a s ním i jeho vysvobození z prokletí, jež na něj uvrhl Davy Jones. Netuší však, že není jediný, kdo má o Truhlu mrtvého muže zájem...
Zakopaný poklad
Elizabeth je vede k místu, kde je zakopaná truhla. Okamžitě se pustí do práce. Po chvíli zazvoní lopata o kov a Jack zjistí, že pod vrstvou písku se ukrývá truhla. Vytáhne ji z jámy a kvapně urazí lopatou zámek.
Bitva na pobřeží
Konečně Jack má, co hledal. Nyní může použít Jonesovo srdce k tomu, aby Davyho přinutil odvolat Krakena. Náhle se však před ním objeví Will s klíčem k truhlici v ruce s úmyslem probodnout srdce, aby osvobodil svého otce odsouzeného k věčnému otročení na Bludném Holanďanovi .K hádce se posléze připojí ještě Norrington, jemuž by srdce pomohlo vrátit ztracenou čest. Bitva o klíč je nevyhnutelná.
Zlověstní námořníci
Zatímco Jack, Norrington a Will spolu svádějí bitvu, u pobřeží se náhle jako přízrak vynoří Bludný Holanďan . Protože kapitán lodi Davy Jones nemůže vkročit na pevninu, vysílá pro své srdce ty nejdivočejší a nejděsivější muže posádky. Ti se náhle hrozivě vynoří z křišťálově čistých vod oceánu a sápou se na břeh ostrova.
Hrozivé pokušení
Pintel a Ragetti zahlédnou loď duchů a snaží se zběsilým útěkem zachránit život. Jack, Will a Norington jsou však plně zaujati soubojem. Jakmile si Pintel a Ragetti uvědomá, že jim nikdo nevěnuje pozornosst, využijí příležitosti a zmocní se vzácné truhly. Uchopí jí každý z jedné strany a během okamžiku s ní zmizí v neprostupné džungli.
Na útěku
Bohužel Pintelova a Ragettiho štěstěna nemá dlouhého trvání. Brzy svého činu litují. Čeká je nemilé setkání s Jonesovou armádou porostlou vilejši.
Na hraně kola
Když se souboj přenese na staré mlýnské kolo, dojde v něm k nečekanému zvratu. Kolo se uvolní a svižně uhání džunglí, zatímco Will s Noringtonem se snaží na něm při souboji udržet.
Konec cesty
Při vyčerpávající bitvě s Willem, Jackem a posádkou Bludného Holanďana se Norrington vrací zničený a špinavý do Beckettovi kanceláře. Během bitvy došlo k několika nečekaným obratům, takže vlastně není vůbec jasné, u koho Jonesovo srdce skončilo. Norringtonovi by srdce pomohlo znovu získat ztracené postavení ve společnosti. Možná se však zmocnil srdce Jack a odnesl ho na palubu Černé perly, anebo je dokonce zpět u svého majitele. Davyho Jonese...
Fotky z Isla Cruces
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama