Posádka Bludného Holanďana

13. ledna 2008 v 21:34 |  Piráti z Karibiku-zajímavosti
Už jenom zvuk čvachtajících kroků mrtvých chodidel obalených vilejši uprostřed hluboké noci stačí k tomu, aby se i otrlí námořníci vrhali v hrůze přes palubu. Tihle strašliví nájezdníci jsou zoufalé duše námořníků, kteří si raději zvolili staletou službu na palubě Davyho Jonese, jen aby nemuseli čelit okamžité smrti.
Maccus
První důstojník Bludného Holanďana je snadno rozpoznatelný podle žraločí lebky. Dokáže si vychutnat každou špinavou práci. Když se před nimi objeví loď, Maccus je v akci jako první a používá další pár očí, aby vyhledával mrtvé a přiváděl kapitánovi potenciální rekruty.
Koleniko
Tohoto ostnatého piráta potkal groteskní osud: postupně se mění v lidského čtverzubce. Jeho nateklé oko je poněkud rozostřené, takže když určuje polohu lodi podle hvězd na noční obloze, často se plete. Ochotně se zapojuje do hry Lhářovy kostky s Maccusem a Clankerem.
Dvojčata
Dvě hlavy jsou lepší než jedna, zvlášť když jde o to někoho vyděsit. Nerozluční bratři nejsou srostlí jen s lodí, ale i jeden s druhým. Tahle přišerná dvojice otročí na lodi při všech úkolech, které vyžadují fyzickou dřinu a pohánějí loď kupředu.
Clanker
Padněte na svá kolena a modlete se! Tenhle ničema s vilejši v obočí nosí dělové koule, jimiž děsivě rachotí. Jeho zlotřilý smích se rozléhá po celé lodi, obzvlášť, když přihlíží cizímu utrpení.
Zelenovous
Zelenovous je téměř celý porostlý řasami. Připomíná teď spíš zeleninu než člověka, takže už nepotřebuje ani jíst ani spát. Už zapomněl na svou minulost člověka a chová se nemilosrdně. Necítí žádný soucit k námořníkům, které svrhne do hlubin, když odmítnou přistoupit na kapitánovu nabídku, aby se připojili k jeho posádce.
Jimmy Legs
Bocman Davyho Jonese je krutý pán, který s oblibou vydává posádce nesplnitelné rozkazy. Tresty jsou jeho potěšením a pyšní se tím, že dokáže jediným švihem své devítiocasé kočky oddělit maso od kostí.
Quittance
Quittancova anatomie připomíná hvězdici a jako jí mu po čase dorůstají uťaté nebo poraněné končetiny.
Palafico
Se žahavými chapadly, která vyčnívají z jeho sasankovitých očí, připomíná Palafico spíš korálový útes než lidskou bytost. Přesto v něm zůstaly zbytky lidskosti, což dokázal v okamžiku, kdy se kapitán Jack po útoku Krakena potopí i s lodí. Bojuje s kordem v obou rukou a je těžké ho odzbrojit, protože mu zbraně vrostly do těla. Rád svačí živé ryby.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hello Kitty Hello Kitty | Web | 13. ledna 2008 v 21:34 | Reagovat

ahojky na mem blogu je rekord v komentářích tak pls přijdi a pomos mi!!za každý 50.KOMÍK  je super cenka..!!viz. na mem blogu!!pls Pomozte mI!!!!!kujíí pp :-*

2 Hello Kitty Hello Kitty | Web | 13. ledna 2008 v 21:34 | Reagovat

ahojky na mem blogu je rekord v komentářích tak pls přijdi a pomos mi!!za každý 50.KOMÍK  je super cenka..!!viz. na mem blogu!!pls Pomozte mI!!!!!kujíí pp :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama