Květen 2008

Otisk nohou a rukou a podpis

24. května 2008 v 17:52 Johnny Depp
Na chodníku slávy v Hollywoodu

Podpis od Johnnyho Deppa - jeho ruka

22. května 2008 v 15:33 Johnny Depp
Podpisy od Johnnyho Deppa:

O čem budou piráti 4?

11. května 2008 v 15:26 Piráti z Karibiku 4
Chystá se studio Disney propojit Piráty s Lovci pokladů?
Peníze se nevyrábějí samy, peníze vyrábějí piráti. Teda alespoň tak nějak to v kinech vypadalo posledních pět let a nejúspěšnější hollywoodský producent současnosti Jerry Bruckheimer o tom moc dobře ví. Aby taky ne. Celá Karibská trilogie vydělala po celém světě v součtu 2,68 miliard dolarů a ztráta takového tučného zdroje by v prasátku jeho zaměstnavatele - studia Disney - rozhodně udělala pěknou díru. Jedna věc je tak prakticky jistá. Kapitán Jack Sparow už brzy znovu roztáhne plachty své bájné Černé perly a vypluje vstříc bohatým tržbám ze světových kin. Otázkou ovšem pořád zůstává, kdo se na tuto odvážnou plavbu vydá s ním.
Představitelka krásné Elizabeth Keira Knightley totiž už dopředu jasně avizovala, že třetí díl pirátů byl pro ni také tím posledním a ani krásná slova či šustění dolarů nebudou v tomhle případě stačit. Mořské vody se prý už nalokala na dlouhou dobu dopředu a svůj další osud vidí v seriózních dramatech typu Wrightova Pokání. A fakta jsou v tomto případě neúprosná - pokud nebude Elizabeth, musí přes palubu také Will. Ten má teď i tak dost práce s kapitánováním Bludného Holanďana a na případné cameo se nějaká ta minutka navíc vždycky vyhrabat dá. A stejně, ruku na srdce, najdou se mezi vámi takoví, kteří budou po téhle dvojce upřímně truchlit? Vždyť to bylo právě jejich nekonečné hašteření, díky jemuž závěrečný díl původní trilogie nabobtnal do téměř tříhodinové délky a celé Piráty tak málem předčasně poslal ke dnu.
Will a Elizabeth dokázali doplout až na Konec světa. Tam ale jejich cesta končí.
Na rozdíl od Keiry ale s natáčením dalších pokračování nemají žádný problém Johny Depp nebo Geoffrey Rush a tím už se také dostáváme ke slibované zápletce pro čtvrtý díl. Právě kolem vzájemné rivality téhle povedené dvojky by se mělo nejnovější karibské dobrodružství točit, a jak to tak vypadá, dočkáme se pravděpodobně prvního velkého pirátského "buddy movie". Zatímco totiž v první části filmu by se měli Jack Sparow s Kapitánem Barbossou vzájemně přetahovat o jejich milovanou Černou perlu, v té druhé budou muset znovu spojit síly, aby společně čelili nějakému supernaturálnímu teroru. Ve zprávách se dále objevují zvěsti o jakési "Fontáně mládí", na kterou si ale se stejnou vervou jako tvůrci nových pirátů brousí zoubky také scenáristický tým okolo třetího dílu Lovců pokladů! Že bychom se nakonec dočkali jakéhosi Vetřelci vs. Predátor v režii dvou Disneyho největších současných továren na peníze? No, proč ne? Nicolas Cage už přeci dokázal unést i amerického prezidenta a oživit 500 let mrtvého piráta s tváří Johnyho Deppa tak pro něj nemůže představovat žádný problém.

Školní věci s pirátama

4. května 2008 v 20:58 Pirátské věci pro velké fandy
sada
pastelky
tužky
guma
peněženka
penál
ořezávátko
notýsek

Další pirátské auto..

4. května 2008 v 20:54 Pirátské věci pro velké fandy
Tak je tu další SUPER pirátské auto:

Hudba z pirátů

4. května 2008 v 20:15 EXTRA!!!
Zkouším sem dát hudbu s pirátů.Zkouším jestli se to bude samo přehrávat...

Barbossa a Jack-monkey

3. května 2008 v 22:59 Opička Jack
Tyhle dvě fotky byli v nepovedených scénách...
piratess.blog
Všechno o opičce Jackovi...

3. května 2008 v 22:53 Opička Jack
Tak sem dávám tři videa-o opičce Jackovi...
1.část
2.část
3.část


Opička Jack

3. května 2008 v 22:49 Opička Jack
Barbossova opička Jack
V každém díle hraje Jacka někdo jiný:
Prokletí Černé Perly: Tara-10 roků stará samička Kapučínka a Levi-8 roku starý sameček.
Truhle mrtvého muže a Na konci světa: Boo-Boo....12 roků starý sameček a Mercedes....10 roků stará samička. (truhla a konec světa se natáčeli zároveň, proto ty samí herci-opičky)
Na premiéře At worlds end (Na konci světa) to byla Mercedes, která seděla svému kapitánovi na rameni.