Jack má úkol(část 10.)

9. srpna 2008 v 22:47 |  Velké Dobrodružství(moje fotostory)
Tak po vážně dlouhé době tu je desátý díl fotostory. Protože si na minulý díl možná nepamatujete, máte tu stručne o čem celý příběh je.
Stručný děj:
Po té, co komodor Norrington utekl ze služeb pirátského kapitána Barbossy, se Barbossa vydává do Singapuru za Sao Fengem, od kterého vyžádá propuštění jeho a Jackovy posádky. Na oplátku musí vrátit Sao Fengovi mapy, které vás dovedou téměř ke každému místu. Později se Barbossa sejde s Jackem Sparrowem, Willem Turnerem, Elizabeth Swann, Tio Dalmou a samozřejmě s posádkou. Vysvětlí, že bratrstvo ho prověřila úkolem, kdy měl najít pirátský úkryt, kde by mohli piráti schovávat cenné věci apod. S ostatními se tedy na Černé perle pluje na Ostrov kostlivců, kde mohli nějaký úkryt najít. Cestou zjistí, že komodor Norrington slíbil 10000 dublonů tomu, kdo mu přinese do Port Royale Barbossu.Po útěku z ostrova kostlivců se rozhodnou najít nový úkryt, protože ostrov je obývaný opravdovými kostlivci. Nečekaně se však objeví Sao Feng, který chce přivézt Barbossu Norringtonovi za 10000 dublonů. Barbossa úmyslně požádá o odpočinek na další den. A začíná tvořit plán...
A tady už pokračování:
Později
O něco později někde na lodi
A tak se Jack vrací...
Po chvíli v podpalubí
Tak jaký má Barbossa zase plán?Dokáží utéct ze Sao Fengovi lodi?Najdou nový úkryt?A co všechno ještě zažijí? To vše v dalších dílech!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jackie Jackie | 27. listopadu 2008 v 20:56 | Reagovat

A kde jsou ty další díly ?

sorry za negativ ale poslední dobou nic nepřidáváš

2 bert bert | 19. července 2009 v 18:06 | Reagovat

je to super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama