Říjen 2008

Xichty Jacka Sparrowa

14. října 2008 v 20:14 Jack Sparrow
Několik vtipných xichtů Jacka Sparrowa :


ZDROJ: eviiika

Natočí PoTC 4 Tim Burton?

14. října 2008 v 20:12 Piráti z Karibiku 4
Jak známo, Tim Burton a Johnny Depp mají moc pěkný vztah. Však také Burton současnou největší hvězdu Hollywoodu objevil a obsadil jej do Střihorukého Edwarda. Teď by se prý mohli setkat i na Pirátech z Karibiku.


Před pár dny jsme napsali zprávu, že Johnny Depp dostane za svou roli Jacka Sparrowa rekordní sumu peněz - 56 milionů dolarů. Je to tak trošku důkaz, že na čtyřce Pirátů z Karibiku se opravdu dělá, a že pravdivé budou nejspíš velmi ranné zprávy, které tvrdí, že Piráti se dočkají zcela nové trilogie. Trilogie, ve které se už podle všeho nevrátí Keira Knightley nebo Orlando Bloom, ale v hlavní roli zůstane Johnny Depp. Údajně velmi důvěryhodné zdroje filmového webu CinemaBlend tvrdí, že nová trilogie by dokonce mohla nabrat úplně nový směr, s úplně novým režisérem. Mluví se o Timu Burtonovi.
Zní to jako šílená spekulace, zejména vzhledem k tomu, že se režisér prvních třech Pirátů Gore Verbinski nechal slyšet, že by čtyřku opět rád režíroval. Ale ono to zase tak praštěné není. Tim Burton pro studio Disney v současné době režíruje svou verzi Alenky v říši divů (kde se samozřejmě opět objeví Johnny Depp) a smlouvu se studiem má na tři filmy. Takže by ho krásně mohli na Piráty z Karibiku využít. Navíc se začíná mluvit o tom, že Jack Sparrow by měl dostat ve čtvrtých PirátechSachou Baronem Cohenem, který už s Burtonem spolupracoval na jeho muzikálu Sweeney Todd. Druhou možností je britský komik Russell Brand, který nedávno zazářil ve Kopačkách (zahrál si šíleného rockového zpěváka). bratra. No a toho by chtěli obsadit
Kéž by na tom byl alespoň kus pravdy, protože Piráti z Karibiku v podání Tima Burtona... to si necháme líbit!

ZDROJ: filmpub.cz

ZDROJ fotky: depppp.blog.cz

Jack a rum

14. října 2008 v 20:10 Vtipy
K Jackovi prostě rum patří:


ZDROJ: eviiika


Vaše názory na PzK4

6. října 2008 v 18:32 Piráti z Karibiku 4
Sem do komentářů pište vše co si myslíte a co víte o Pirátech z Karibiku 4. Např. můžete napsat:

* Jestli si myslíte, že bude čtvrtý díl
* Jaký by mohl být název čtvrtého dílu
* O čem by 4.díl byl
* Kdo by tam hrál

atd.

Pište prostě vše o tomto tématu!