Konec aneb. Na viděnou příště

2. května 2009 v 20:44
Jak skoro všichni víte, už velice dlouho sem nepřibyl žádný článek. A teď s lítostí oznamuji, že tento blog končí. Čtěte však dál


Na jaře 2007 na netu bylo již mnoho blogů s tématem Piráti z Karibiku. Bylo na nich spustu článků o Pirátech: Na konci světa, videa atd. Např. na kresli.blog bylo snad normálně 15 článků za den. Po nějaké době, kdy už skoro všichni 3. díl pirátů viděli, se na blozích objevovali články o natáčení, o názorech na film atd. Tak to ještě nějakou dobu trvalo. Navíc se objevovali stále nové informace o Pirátech z Karibiku 4. Po nějaké době to však přestalo. Piráti skončili a další informace už nebyli. Postupně bylo čím dál méně článků. Pak už nebylo o čem psát. Tak stejně to bylo i s mým blogem. Na piráty se pomalu začalo zapomínat.

Blogy o pirátech už neplnili svůj úděl. Např. kresli.blog začal mít spíš články o hercích a filmech ve kterých hrají. A tak to je s více blogy. Neříkám, že jsou ty blogy k ničemu. Není se čemu divit. Všechny články co se o pirátech dali napsat, už napsané byli. A tak se blogy o pirátech buďto zrušili, nebo zastavili (jako třeba můj) nebo se na nic začalo psát spíše o hercích, jejich filmech atd. A málokdy se objevil článek, který s pirátama nějak souvisel.

V březnu jsem na tento blog napsal, že bych začal zase blog aktulizovat. Ale nenašel jsem žádné dobré články k zveřejnění. a tak jsem to tak zase nechal. Ale teď nastal čas napsat o tomto článek. Článek rozloučení... Je mi to líto, ale na tento blog už není nic co by se dalo přidat. Samozřejmě ho neodstraním, nechám tu i staré články a možná upravím i vzhled. Můžu vás však ujistit, že to není navždy. Až přijde čas, znovu s tímto blogem vypluji na povrch a začnu psát články. Bude to možná trvat rok, možná i tři roky, nevím. Až se objeví nějaké informace o natáčení o Pirátech z Karibiku 4, tak znovu začnu. Ale teď se s vámi tímto loučím a doufám, že to pochopíte. Pokud taky máte blog o pirátech, zamyslete se, jak dlouho to už je, kdy jste měli na blogu plno článků o pirátech.

Od té doby se toho hodně změnilo. Na piráty se skoro zapomělo, blogy s pirátama už jsou o něčem jiném. A proto svůj blog tímto ruším na neurčito. Snad se brzy opět uvidíme v tomhle internetovém světě pirátů a budeme moci psát další a další články. Piráti z Karibiku už vymizeli. Ale my na ně nezapomeneme. až (a doufám že ano) se bude natáčet 4. díl vrátí se s ním i tento blog. Do té doby vzpomínejte na ty doby, kdy jste na každém kroku viděli piráty. A čekejte na chvíli, kdy naši piráti z Karibiku vyplavou z mořských hlubin s mým blogem opět na povrch. Snad to vydržíte... Už to nebude dlouho... loučím se s vámi...

VÍTR DO PLACHET!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anitka Anitka | 12. června 2009 v 15:48 | Reagovat

ok!

2 pirate3 pirate3 | Web | 6. července 2009 v 14:21 | Reagovat

Je to škoda,tvůj blog jsem měla moc ráda

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama